Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft 1.2.3 Erdonia 1.2.3 Reaktywacja New Mapa . Do wygrania Gift Code ! [40%Survival+Frakcje+Jobs] Dziękujemy ! Zapraszamy !


KopecUstka

Minecraft  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam si? nasz serwer i nasze konkursy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Minecraft Erdonia

Typ: Survival 40% + Frakcje + Jobs

Adres IP: s21.mineserv.eu:11355

Status: status.png?ip=s21.mineserv.eu&port=11355

informacje.png

Sloty: 40

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

team.png

[Wlasciciel]Michu

pluginy.png

Słodka Tajemnica

inne.png

 

Serwer polega na tym aby zalożyć najlepszą frakcje ze wszystkich.

Na serwerze są sklepy a zarabiamy jobs

Po co sklepy ? by ułatwić budowę zamku .

Miła atmosfera myślę że warto z kolegami zalożyć najlepsza frakcje .

Ponieważ ten serwer nie należy do tych co padają po 2 - 4 dniach

Dziękuję

Aby zapisać się do konkursu napisz swój nick pod tematem i wez udział w ankiecie .

 

Do wygrania Gift Code . To nie żarty !

 

Więcej info na gg 28103600

 

 

 

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

Chce wystartować w konkursie: Show!

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Opublikowano

Nie polecam , wysłałem sms'a za 24 zł (( miał być za 11 zl, ale podal za 24)) i miałem dostać moderatora, jednak gdy juz wysłałem tego sms'a koleś wyszedl z gg, czekalem na niego 3 dni, a jak wbilem na serwer dostałem bana : o

Opublikowano

Mówie prosto i zwięźle :

BARDZO DUŻO MINUSÓW :

1. Admin daje itemki graczom np. diax bloki i zelazne bloki i zlote bloki.

2. Admin daje mody tym, który chcą.

3. Jest bardzo dużo hackerów, który dodali mnie do gildi, a jak sie dowiedzialem, że mają hacki dali mi bana.

4. Jest bardzo dużo ludzi, który mają x-raya i kill-aure

5. Są lagi i jak sie wylogujesz to tracisz.

Opublikowano

Jeden topic wystarczy.

http://www.mpcforum.pl/topic/578197-minecraft-wojna-o-nie-znane-65-survival-frakcje-20slotow-na-start-zapraszamy-mila-administracja-nie-zabijaja-na-gamemode-wersja-123/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...