Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial]Co zrobić aby ludzie mogli grać na twoim prywatnym serwerze Metin2


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Tutorial został założony dla osób które wie wiedzą co mają zrobić, aby ludzie mogli grać na naszych prywatnych serwerach hamachi metin2.

 

Tak więc zaczynamy.

 

Jak już wiecie, pliki serwerowe są podzielone na sf2008/2006 i sf2010/2011/2012

[Tak na prawdę nie ma różnicy pomiędzy plikami 2008 a 2006. To samo z 2010 i 2012]

 

Na pliki 2008 przydzielony jest client również 2008. dzięki temu wszystko zadziała.

Na pliki 2010 przydzielony jest client 2010.

 

Jeżeli posiadamy np. pliki serwerowe 2010 wraz z clientem 2010, to co teraz ?

Na początek dam wam download do programu który rozpakuje nasze pliki clienta (jest bardzo prosty) dlatego daje go tutaj.

Pobieramy..

http://speedy.sh/AmXyw/Packer-Generator-serverinfo.py.rar

 

Scan

 

https://www.virustotal.com/file/7333b39c994b290eb12cfca912b3d8e52c57cfe57bef78ce91e2e7026781ca62/analysis/1332260252/

 

Od razu po rozpakowaniu wrzucamy do naszego użydkownika na komputerze (na windows7) do:

Komputer-->Dysk lokalny ?-->Użytkownicy-->Nazwa użytkownika

 

Program po włączeniu wygląda tak:

1332260645-U509176.png

 

Teraz klikamy w ten małą ikonke folderu koło napisu root i wybieramy lokalizacje

 

 

 

Rozpakowanie i edytowanie pliku Root

Teraz klikamy w ten małą ikonke folderu koło napisu root i wybieramy lokalizacje np. do clienta-->Pack-->root

 

tam gdzie pisze "output" wpisujemy byle co np Sprite. i klikamy na przycisk "Extract"

Po kliknięciu w tym samej lokalizacji gdzie są te 3pliki pojawi się folder "Sprite." a w nim rozpakowane rooty. Wyskoczy też plik "Sprite." [którego przeciągniemy na "mt2.exe" po edytowaniu oczywiście]

 

Teraz możemy użyć programu "serverinfo" który zrobi nam rooty na nasze IP

Tak więc w

Nazwa: wpisujemy nazwe serwera

IP: wpisujemy IP serwera (dla GA ip.100 dla normalnych graczy normalne IP) takie jakie jest w hamachi.

Login i Char Porty zostawiamy, chyba że zmieniliśmy na inne to zmieniamy.. [Np w plikach Qentiniosa jest inny Char i Port ;)]

 

Po wpisaniu danych klikamy na "Podgląd" a następnie na "Zapisz do pliku" teraz wyszukujemy folderu z wypakowanym naszym rootem. Wyskoczy okienko windowsa że instnieje już takowy plik, i czy go zamienić, klikamy "TAK"

 

Po zrobieniu tych czynności plik "Sprite." przeciągamy na "mt2.exe" i gotowe !

Pliki root ukazały się w tym folderze gdzie jest folder z rozpakowanymi rootami oraz tamtymi 3plikami ;) Teraz rooty wkładamy do naszego clienta 2010, a folder "Sprite." wraz z plikiem "Sprite." usuwamy (jest zbędny)

 

 

Jeżeli posiadamy np. pliki serwerowe 2008 wraz z clientem 2008, to co teraz ?

http://www.mpcforum.pl/topic/63017-tut-jak-zrobic-wlasne-spolszczenie/

 

 

pozdr.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...