Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wgrać mod Mo'Creatures na serweer multiplayer bukkit 1.2.3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz gdyby takie coś było to by się spełniło jedno z moich marzeń :P serwer jest jedynie na wersje 1.8.1 ale zawsze możesz zagrać na innych ciekawszych modach znam jedną paczkę z ponad 10 modami (w podpisie)

Opublikowano

A jest coś takiego żeby dodać inne zwierzęta na serwer

no jasne że tak jest wiele modów ale z takimi pojedynczymi zwierzętami

Infestation mod - dodaje chomika

http://www.minecraftforum.net/topic/1013142-123smpforge-infestation-0110-computercraft-support/page__p__12693021#entry12693021

Battle tower - dodaje BOSS-a

http://www.minecraftforum.net/topic/1013142-123smpforge-infestation-0110-computercraft-support/page__p__12693021#entry12693021

 

i inne musisz poszukać bo z mobami to znam tylko te (chyba że w mojej paczce modów multiplayer)

Opublikowano

-_- aaa !!! zapomniałem o animal bikes !!! :P :P :P to jest dopiero mod do oswajania i na smp multiplayer xD jak nie chcesz go instalować to jest w mojej paczce a tak to link

http://www.minecraftforum.net/topic/762794-123-animal-bikes-v1110-sspsmp-added-iron-golem/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...