Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pet i Koń . Jak zrobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem , że jak chce mieć konia i peta jednocześnie to nie moge , bo jak mam konia to nie mam peta , a jak mam peta to nie mam konia . Jak zrobić , żeby obydwa moby były w tym samym czasie ?

Opublikowano

@up

 

uff , już się bałem , że czegoś nie potrafie ;D

 

Ale patrz na to ... Obrazek z tematu z petem

 

UrttU.jpg

 

On ma peta i konia jednocześnie .

Opublikowano
Tak? A dlaczego pet jest z Shinsoo ? xD

Dobre spostrzeżenie ;p jest przywołany komendą

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

GM ma taki widok mistrzowie przyjzycie sie koniowi raczej jego wnetrznosci tez tam jest flaga :)

 

 

flwg.jpg

 

 

 

Ale to już wyższa szkoła

Zachęcam do korzystania z Bonus Switchera specjalnie na Reinor.pl

 

http://www.mpcforum.pl/topic/713607-dl-tutorial-bs-na-serwer-reinor/

Opublikowano

Spróbuj zrobić peta jako mounta a nie jako konia.Nie wiem czy to zadziała bo się tym nie bawię nie podoba mi się ten pomysł

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

Widziałem filmik z tureckiego serwera, na którym gość śmiga na kobyłce aż miło i biega za nim pet ...

Chociaż... może ktoś zmienił się na poly w fenixa i sobie za nim skakał ?

f.png

Opublikowano

Wróce do domu po 16 to sie po bawie pare h bo mam pewien pomysł.;)

 

@edit: co do up to nawet z poziomu gracza na np. Xenoxie widać ta flagę.

Opublikowano

Ja wymyśliłem coś takiego , aby napisać questa np. do itemka pieczęci . Gdy klikniemy pieczęć dostajemy 22 lvl konia i pojawia się pet ... Np . po 24 h pet znika i quest daje taki lvl konia jak przed przywołaniem . Co wy na to ?

Opublikowano

Ja wymyśliłem coś takiego , aby napisać questa np. do itemka pieczęci . Gdy klikniemy pieczęć dostajemy 22 lvl konia i pojawia się pet ... Np . po 24 h pet znika i quest daje taki lvl konia jak przed przywołaniem . Co wy na to ?

 

 

game i tyle ;x questem chuja zrobisz

Zachęcam do korzystania z Bonus Switchera specjalnie na Reinor.pl

 

http://www.mpcforum.pl/topic/713607-dl-tutorial-bs-na-serwer-reinor/

Opublikowano

game i tyle ;x questem chuja zrobisz

Trzeba by było przeszukać game w poszukiwaniu funkcji, jednak te które my mamy jako najnowsze 2089, pewnie nie ma w sobie tych funkcji.

Będziemy musieli poczekać, aż wycieknie jakieś nowsze game, które jest trochę starsze od czasu dodania petów =)

Questem nie da rady nic zrobić, puki nie ma nowego game ;<

@down

Chyba, że tak, ale ja tyle na game się nie znam xD

Opublikowano

Potrzebne są 2 diffy do game, na: nowe "koniomounty" oraz drugi na możliwość przywołania 2x konia.

A reszta opiera się na questach. Jak by ktoś chciał sprzedam Offi Pet System.

50596142255057180250.png

Opublikowano

Trzeba by było przeszukać game w poszukiwaniu funkcji, jednak te które my mamy jako najnowsze 2089, pewnie nie ma w sobie tych funkcji.

Będziemy musieli poczekać, aż wycieknie jakieś nowsze game, które jest trochę starsze od czasu dodania petów =)

Questem nie da rady nic zrobić, puki nie ma nowego game ;<

 

2x UP ci wszystko wyjaśnił :)

Zachęcam do korzystania z Bonus Switchera specjalnie na Reinor.pl

 

http://www.mpcforum.pl/topic/713607-dl-tutorial-bs-na-serwer-reinor/

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...