Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] Siema Heniu vs. Makavelli


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Heniu Siema

Wyzwany: Makavelli

Wstawianie prac do: 3 po zaakceptowaniu pojedynku

Głosowanie do: 3 do po wstawieniu prac

tematyka: dowolna

Notatka: MAMMA MIA!

 

 

Będę odpisywał w jego imieniu.

Powodzenia.

w83od2.jpg

Opublikowano

Łap Kurewko:

 

Tania, brudna szmato - gdzie kurwa reputacja?

Może teraz zamkniesz ryj, niepisana ci owacja!

Wpadasz w kurwidołek, jebany toster sucharów

Duszę cie łupinki oparu, to początek koszmaru!

Widziałem twój pasek, brakowało pięciu procent

Zniszczyłem cię psie, przez mój jebany koncert!

Żniwiarza łowy nocne, kolejny lamus do worka

Pełen spichlerz trupów ty dołączasz do nich chłopak!

Na forach się rozkurwiasz, jak tania aktorka w porno

Przeobrażasz się w dziwkę zamiast kierować tą wojną!

Jebany forumowy Troll, niczym żelazny Mateq

Myślą że okiełzali GM, Ja witam cie batem!

Nieśmiertelny Heniu - czy ty słyszysz jak to brzmi?

Co ty kurwo myślałeś że zwycięstwo ci się przyśni?

Dostałeś chamie perma, śmiało wołaj swą elite!

Przypominasz mi śmiecia, jebane ścierwo dobite!

 

Wchodzi dziwka która całą scenę ma na pieńku

Źle wyszła na zdjęciu, wpieprzają się w pięciu!

Szukają sęków, marna pedalska banda Heńka

Która biega po statusach jak jebana komenda!

Wzięta z psiej dupy, prosisz się o głosy na PW

Należy ci się wpierdól, niekumaty słaby deklu!

Węgiel w powietrzu, kwasem uduszę cię w piwnicy

Jesteście dla mnie nikim - ja pan, wy niewolnicy!

Rzygam tobą pedale, niedbałym ci kutasa do japy

Nie zasługujesz na to, nie masz flow, a styl jest słaby

Najlepiej wypierdolić cię stąd, rżnę na ciebie głupcze!

Jesteś niski pedałek w tej waszej małej pedalskiej grupce!

Masz takie flow, jak szczerbaty żul bez zębów

Zrozum że koło huja mi latasz ja cię zamiotę Heniu!

Jebany śmieciu! Po huj tworzysz to drugie konto?

Lepiej czytaj moje tuty - to może odbijesz się kontrą.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
Hello kitty, masz jeszcze chwilę na ucieczkę,

Chodzisz po mej dzielnicy jakbyś miał stulejkę

A ja podejdę do Ciebie, splunę i oszpecę

Tylko nie idź na psy bo zrobię jeszcze większą hecę.

Twoje wersy są na poziomie marnego gimnazjalisty

Krew będzie się sączyć jak sperma z twej pizdy

Kurwa, boli mnie już łeb od twoich lamentów

Leżysz, kwiczysz, chcę Cię kurwo zabić

Ale ja nie jestem tak głupi żeby za taką szmatę płacić

Nie wiem jak taka kurwa jak ty może jeszcze żyć

Siedzisz przed kompem i piszesz swoje śmieszne diss?y?

Wylizałeś dołek modkowi a teraz śmiejesz mi się w twarz?

Spoko, ja teraz ale hasz.

Masz podnietę bo nie musisz walić reką.

Ja nie chcę być jak Mateq, chcę być sobą

A ty może masz plany rapera?

Kurwa, chyba musiałbym wyjechać z tego kraju

Żeby nie słyszeć twojego szajsu.

Na forum mam swoją ekipę, nie znam ich

Ale oni mnie szanują, nie Ciebie suko!

Na forumqa mam wyjebane, to nie życie realne

Wrogowie na nim nie muszą być wrogami na Realu

Ale takie ścierwo jak ty musiałbym zajebać, pokroić i zakopać.

Już leżysz na moim stole operacyjnym

Nie musisz być przez to zachwyconym

Bo jak wspomniałem zabiję Cię, pokroję i zakopię.

Twoja dusza leci do czyśćca aby odkupić swoje grzechy

Lecz nie martw się, nie pójdziesz do nieba

A ja ? twój oprawca nie łamię dla Ciebie chleba.

Ja teraz na ziemi piję za zdrowie wszystkich którzy mają mój szacunek

Nikt tutaj nie jest jak Judasz, a jak już to wystawię mu rachunek

w83od2.jpg

Opublikowano

Heniu, o ile masz jakieś trafne argumenty to słabe wersy zupełnie przyćmiewają te dobre. Kilka jest trafnych punchy, poza tym zlepek słabych wersów, często bez rymów.

 

 

Makavelli cały czas równy poziom Moim zdaniem tylko tu bez rymu:

 


Jebany forumowy Troll, niczym żelazny Mateq
Myślisz tak jak on, że modów ma w rondelku!

 

 

Głos na Maka.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Twoje wersy są na poziomie marnego gimnazjalisty

 

Krew będzie się sączyć jak sperma z twej pizdy

 

Od kiedy Gimnazjaliści są gorsi od reszty ?

 

Głos na maka

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

UP. Czyżby wrócił makYs ? Jedyny, który ukończył diss art tour, na tym forum :D

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...