Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Wybór najlepszych plików serwerowych na dedyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :D Dosyć długo mnie nie było na tym forum, jednak jak zwykle to bywa nie mogę spokojnie usiedzieć na miejscu, więc postanowiłem rozpocząć długie prace na własnym serwerem ( oczywiście póki co próbnym - może hamachi lub na routerze - jeśli się da :D ), a później może i dedyka, ale to odległe plany :P Moje pytanie brzmi - gdyż wiadomo długo mnie nie było i trochę rzeczy pozapominałem i jeszcze więcej nowych rzeczy przybyło - na jakich plikach serwerowych najlepiej stawiać serwer dedykowany i czy FreeBSD czy Virtualboxem :D Wiem, ze trochę to co piszę jest nieskładne, ale czuję się w tej chwili trochę zagubiony i muszę przypomnieć sobie wszystko :P

 

Jeśli ktoś ogarnął sens mojej wypowiedzi to proszę o pomoc i może jakiegoś linka do tematu z najlepszymi plikami ? :D

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

no dedyki przecież też muszą stawiać na jakichś plikach :D chodzi tylko jakie są najstabilniejsze i najlepsze do takich serwerów :P Ciężko będzie samemu postawić cały serwer od zera, ale cóż :D Ja się nigdy nie poddaję :D

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

badara są najlepsze jak dla mnie :)

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

czyli rw3.. ew. rw3 + mc,ncc.pl + qentiniosa.. ale na qentiniosa jest w ch** bugów. ale ja to rozkminiłem więc..

 

polecałbym rw3 + mc,ncc.pl lub rw3 + badar.

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

Opublikowano

na dedyka

http://www.mpcforum.pl/topic/331346-dl-serwer-files-2010-pod-dedyka-cze-kaszankapl/

 

na hamachi/nohamachi

http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/

 

 

wybierasz freebsd vs virtualbox ? <hahahah>

chyba virtualPC a virtualBOX

polecam box.

Opublikowano

na dedyka

http://www.mpcforum.pl/topic/331346-dl-serwer-files-2010-pod-dedyka-cze-kaszankapl/

 

na hamachi/nohamachi

http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/

 

 

wybierasz freebsd vs virtualbox ? <hahahah>

chyba virtualPC a virtualBOX

polecam box.

 

czemu box a nie PC :P ? uzasadni. =,= bo nie wiem czemu kazdy woli box'a zamiast pc..

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

Opublikowano

@2up sory :D Ale jak mówię dawno się tym nie interesowałem ( a to hmm chyba już dwa lata :D ), więc stąd moje "śmieszne" teksty :P Chodzi mi o to , abym miał pliki, które mógłbym raz edytować i postawić najpierw serwa hamachi - testowego - a później ewentualnie dedyka :P Bo nie chce mi się raz męczyć się i edytować jednych plików, a później na innych robić od nowa to samo xD ... chyba znowu coś śmiesznego dowaliłem :D

 

@edit a jak postawię na plikach 2010 do dedyków to co ? :D Aby ktoś na tym serwerze zagrał to będę musiał wykupić serwer dedykowany postawić na nim własnego priva i dopiero będzie mógł na nim ktoś zagrac ? :P

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

Weź czyste rw3 a nie od jakiś pseudo edytorów którzy nasrali jakiś dupereli do edytowanych plików serwerowych i jedź sam z tym koksem

Opublikowano

a skąd można je pobrać i w ogóle co to to "rw3" xD Potrzebuję linka do tematu, gdzie znajdę najlepsze pliki na serwer dedykowany i ch*j ! xDD Umiem posługiwać się opcja szukaj, ale to mi nic nie daje jak nie ogarniam co się na tym forum teraz dzieje :P

 

wiem, że trochę, a nawet nie trochę tylko kupę śmiechu macie ze mnie, lecz trudno :P Mam potężne braki z tego co widzę i muszę je nadrobić ^^

@edit czy to są pliki z tego tematu ? http://www.mpcforum....atnego-sf-2010/

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...