Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RecolectionMT2 [Hamachi]


ashlan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

faua35.png

 

hamachi.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel Core Inside I5 4GhZ

 

ram.png

4GB

 

net.png

12Mb/s

 

 

linki.png

 

web.png

5.93.55.100

reg.png

http://5.93.55.100/rejestracja.php

klient.png

http://www11.speedy.sh/wttB7/download/Client-RecolectionMT2.rar

ip.png

5.93.55.113

pl.png

http://www.wupload.com/file/2678287082/RecolectionMT2.exe - th3bondee dzięki

skan.png

https://www.virustotal.com/file/228931f9dc242bed29e7f74664438c393d3f18ea74a5fac87751bcba68df80d3/analysis/1332435368/ - th3bondee dzięki 

 

info.png

 

npc.png

am36vb.png

 

start.png

2pq00om.png

 

ulepszacze.png

Tak

 

exp.png

900%

 

drop.png

900%

 

yang.png

900%

 

video.png

Na razie nie ma

 

 

 

 

kontakt.png

Hamachi / Gra

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

15 - 23

 

wtorek.png

15 - 23

 

sroda.png

14 - 23

 

czwartek.png

14 - 23

 

piatek.png

17 - 23

 

sobota.png

10 - 23

 

niedziela.png

10 - 23

 

sieci.png

 

RecolectionMT2

RecolectionMT2-1

RecolectionMT2-2

RecolectionMT2-3

RecolectionMT2-4

RecolectionMT2-5

RecolectionMT2-6

RecolectionMT2-7

RecolectionMT2-8

 

 

 

pass.png

123

 

 

team.png

 

[HA]chmielu

[GA]Azeroth

 

 

 

 

GRAMY W SHINSOO

 

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

 

 

 

stopka.png

Opublikowano

lol ^ ^ takie raty i od 17 - 23 to co my mamy tam wbijać 2 lata jakiś level ^ ^ 100wa ze tam nie zagram lipa jak by był moze 24/7 ^ ^ to co innego

76561198375594763.png

Opublikowano

To Fajnie, Lecz Powiem Ci Coś Chmielu WEŹ TY KURWA WEJDŹ NA HAMACHI I ODPISZ

Mój Komputer:

Procesor: Intel Core i5-7600k, COOLER: NOCTUA NH-U12S, Płyta Główna: ASUS PRIME Z270-A, Karta Graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 1070 GAMING X, RAM : 2X8GB CORSAIR VENGEANCE 3000MHZ DDR4, ZASILACZ: EVGA SUPERNOVA 650W G3 FULLY MODULAR, OBUDOWA: COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5, DYSKI: SSD 120GB, HDD 2TB

 

 

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...