Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs działu League of Legends!


Gość Menesterowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1332416335-U393411.png

Regulamin:

 

1. Konkurs trwa od 22 Marca do 6 Kwietnia (2 Tygodnie).

2. Organizatorzy zastrzegają prawo do odrzucenia prac słabych, wulgarnych, rasistowskich lub tych, które nie mają związku z grą League of Legends.

3. Konkurs został podzielony na 3 kategorie, każdy użytkownik może wysłać pracę tylko z jednej kategorii. W innym przypadku użytkownik zostaje zdyskwalifikowany:

- Wiersz: Minimum 12 wersów, związane z dowolnym elementem League of Legends.

- Komiks: Minimalnie 4 (Max. 15) obrazków przedstawiających krótką np. historię w klimacie League of Legends

- FanArt: Praca dowolna, lecz związana z FanArt'em. Zalicza się tu: Cosplay, Wykonanie modelu z plasteliny, np. upieczenie ciasta z League of Legends, rysunek itp. itd. (Nie zaliczamy do tej kategorii sygnatur!)

4. Po zakończeniu konkursu prace oceni jury, w skład którego wchodzą następujące osoby:

- Antix

- Menester

- Farex

- Baksiu

- Dj.

- czarq225

5. Jury wyłoni z każdej kategorii 1 wygraną pracę. Ich autorzy otrzymają Gold Membera oraz talon na -10%. Po wyłonieniu 3 prac zostaną one pokazane publiczności (Użytkownikom), którzy wybiorą w ankiecie pracę zwycięską. Jeżeli konkurs będzie się cieszył odpowiednią popularnością zwycięzca otrzyma MPC Championa. W innym wypadku otrzyma tylko kolejny talon na -10% :)

6. Zabrania się kopiowania prac z internetu. Osoby, które zripują czyjąś pracę otrzymają bana na 2 dni i zostaną zdyskwalifikowane z konkursu.

7. Prace mają zostać zamieszczone w odpowiedzi do tego tematu, wzór:

Kategoria: KOMIKS
Praca: [spoiler][/spoiler]

8. W konkursie może wziąć udział KAŻDY

9. W wierszach zabrania się używania wulgaryzmów.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie można zmienić z golda na blue membera? :C

Nie można, ale jak wygrasz to się zobaczy czy nie dostaniesz innej nagrody.

Opublikowano

Kategoria: Wiersza walnełem

Praca:

 

Walne wiersza co mi tam.

Kikiemu na rankedzie znowu w dupe dam

O lolu myśle nawet kiedy sram

Runy już zrobiłem

5 razy się walnąłem i pomyliłem

 

Supportem rozwalam

Combo walne padasz, zdychasz

Carry podlatuje Czitka ni ma

Lecz nie zmienia mu si mina

Skilla wbijam też co dzień

MIęsny jez mięsny jeż..

 

Tak o to kończe piekny wiersz

Pamiętaj!W lolu czitka się strzeż.

 

 

// odrzucone - za dużo wulgaryzmów

 

//Ciota

Poprawiłem

 

// -.-'

Opublikowano

OD TERAZ WSZELKIE PYTANIA ITD ZGŁASZAĆ NA PW!

WSZELKIE POSTY BEZ PRAC KONKURSOWYCH BĘDĄ NAGRADZANE WARNEM!

 

@up tak

Arcymistrz
Opublikowano

Kategoria: Wiersz

A takie cos takie :

 

Cassio tu, Cassio tam

A ja znów na midzie gram

Zero ss, zero mia i taka to kurde gra .

 

Stun na twarz, silenc z dupy

i weź tu wyfarm creepy

Wracam do bazy, sekunda do życia

A tam tank cię bije z bicza .

 

Klawiatura popsuta, twarz obolała

A przeciwnik ci pisze "Usuń LoL'a"

Widzę Vayne podchodzę do niej

A tu z nieba leci płomień

Raz po razie stun na twarz

I przez jungle uciekaj sam .

 

Pinga za pingiem a team co ?

Stoi i czeka na moje dno

Umieram, pisze i zaraz hejt na mnie idzie

 

Żyję, oddycham, idę na lane

Jednak Caitlyn stoi tam

Biegnę, biegnę sprintem tam

jednak wolno bo slowa mam

Ja uciekam oni nie

Jakaś kobieta woła mnie

Tuli towera, patrzy i tańczy

A ja sam uciekam bez tarczy

 

Jeszcze troszeczkę,jeszcze ciupinkę

Padam, umieram, życie ucieka w

sekundach człowieka

Jednak nie to jeszcze nie koniec

Mam pota, uciekam dalej !

Mane mam cooldown już i teraz

Używam ult , tarcze mam !

Mam teleport jeszcze chwilka

Jednak Taric ciągnie mnie z gwinta

Stun, truta, 100hp

A ja dalej biegnę se

Ping dostaje jednak co jak już leże i wąchamdno.

No ale tak to właśnie jest że,

W LoL'u nie ma zmiłuj się

 

 

Dziękuję

;)

Opublikowano

Kategoria:Wiersz

 

 

League of Legends fajna rzecz

ze spokojem moge rzec

Bohaterów jest ze stu

Każdy ma towarzyszy dwóch

Wale w Lol-a w dzień i w noc

Czasem chowam się pod koc

Z kolegami gramy se

Ja Tyndamer oni Annie

Cał czas dzisiaj coś dedamy

Choć nidalle rzuca stale

To nietrafia we mnie wcale

I to raptem tylko chwila

a zdobyłem duouble killa

 

 

Niewiem czy wam się to spodoba czy nię :D Czasmi ciesze się że mam brata :D Chociaż wiersz umie ułożyć

Pozdrawiam

Opublikowano

Kategoria : wiersz

 

 

Wąską ścieżką przez ogórdek biegnie sobie mały ludek.
Rozstawia grzybki jak pijany, ale to jest właśnie teemo doskonały.
Te wenę dziś mam, lecz nidalle ucieka nam.
Shaco w krzakach rozkłada swe pacynki, lecz blitzkrank przyciągnął swoje dwie kuzynki.
Udyr na ulcie leci, chyba zaraz kogoś przeleci.
Pod baronem tsunami, ramus wytworzył swoimi skillami.
Wukong agresywny, lecz soraka rzuca mu bananami, ten się wycofuje, soraka dominuje!
Amumu zaś płacze, a vayne skacze.
Olaf po buffie wali piorunami, a przeciwnik stoi pod drzewami.
Ad carry farmi sobie, jugnler ganguje, support ratuje, mid carruje, top tankuje.
To był mój wiersz i wiem, że dobry jest! 

 

 

w83od2.jpg

Opublikowano

Kategoria: wiersz

 

Piszę wiersz, zamiast robić matmę

Bo wiem, że na nagrodę na pewno się załapię

Temat jest krótki i wszystkim znany

To o minionkach powiedzmy sobie szczerze

To one ratują, gdy lane załamany

Bronią naszej, idą pod ich wieżę

Na nich nabijasz last hity lubiane

Lecz one tankują turrety pushowane

Creepek tu, creepek tam

będzie z tego spory farm

Fioletowe i niebieskie, różne są kolory

Na nich cała gra spoczywa

Bo gdy piszesz już nieżywy

Wroga szybko ci zbija.

Mają rózne skiny świąteczne

Lecz są one dla nich zbyteczne

Jak rozwalisz inhibitor

Bo to do zwycięstwa klucz

One wyglądają jak traktor,

I już tylko nexus tłucz.

Tak na koniec tego wiersza

Morał dla was kochani mam

Byś szanował swojego miniona

Bo creep to Twój Pan

 

 

Co do ankiety, która wyłoni zwycięzcę nie jestem przekonany, gdyż niektórzy użytkownicy mogą zostać ocenieni za ich popularność lub inne, zamiast być ocenionym za wykonaną pracę. Just take a look at Pro kiki Junior.

elhant.jpg

Sygna by WaseR

Opublikowano

Kategoria: Wiersz

 

 

Warwick, Nocturne, Olaf, Fiddle,

Ustaw warda, weź dwa buffy,

I przygotuj gank na middle,

Lecz nie zmarnuj swego ulti.

Dżungler jest podstawą teamu,

Ważne żeby level trzymał,

Da Ci on najwięcej fragów,

Bardzo lubi go drużyna.

Wróć do bazy, kup lanterna,

Ustaw warda tuż przy rzece

Teraz możesz zbić dragona,

Żeby golda było więcej.

Znowu recall, masz już buty,

Możesz już spokojnie biegać,

Znowu trzeba zdobyć buffy,

Już się koniec dżungli zbliża.

Kup warmoga też dla survi,

Bloodthirstera dla lifesteala,

Możesz kupić infinitkę,

By uniknąć zaś killsteala.

Już pushnięte dwa turrety,

Chciałbyś jeszcze trochę pograć,

Ale wroga team niestety

Postanowił się już poddać.

 

No cóż, nie ma co się dziwić,

Dżungler bardzo ważna sprawa,

Bo bez ganków, moi mili,

W LoL'a żadna jest zabawa :)

 

 

chwilka namysłu i rymy same wyszły, mam nadzieję że szybkość pisania nie odbiła się na jakości :)

 

 

9tlt12.jpg
Opublikowano

Kategoria: FanArt

 

xmk50w.jpg

Te emo : " Uzbrojony i gotowy "

Singed : " Okej oslaniam cie ! "

 

Full RIP:

http://omgleagueoflegends.tumblr.com/post/14153963571/pik-achu92-teemo-armed-and-ready-singed

Zgodnie z obietnicą: Ban + Wykluczenie z konkursu.

29fxg20.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...