Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Możliwość 2 havoków za 1 zete


J*E*D*A*J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczynam najpierw od tego że znalazłem to na innym forum

Chcesz szybko zdobyć 10 havoków? Nic prostszego, jest na to sposób:

 

1. Zrób całą zete po za ostatnią falą.

2. dednij dwa razy w ostatniej fali.

3. Musisz mieć design na poważanie.

4. Wskocz do zety na ostatnią fale.

5. Masz dwa 'Devourery" zamiast jednego.

6. Zabij je

7. Masz podwójną możliwość dostania havocka, lub możliwość dostania dwóch havocków.

Opublikowano

chuja prawda,nie dostałem nawet 1 havoka, z kad to masz to już nie powiem..

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

jestes pojebany dojebany i tyle trzeba umieć to zrobić nobie głupi leniu

 

to trzeba być nieumiejętnym by tego nie zrobić proste

chuja prawda,nie dostałem nawet 1 havoka, z kad to masz to już nie powiem..

Opublikowano

JEDAJ ścićnij pośladki... zapomniałeś chyba dopisać, że dednąć owszem trzeba na ostatniej fali ale dwa razy a Ty Osiek też się ogarnij bo to nie jest, że masz 100% na dostanie Havocków tylko jak kolega napisał masz "podwójną możliwość" a co za tym idzie, jak będziesz miał dostać to dostaniesz 2 zamiast 1:) Następnym razem po prostu radzę zapobiegawczo paść te dwa razy na ostatniej fali co i tak nic nas nie kosztuje a zawsze podwójna szansa:)

Net & VPS

1851169868.png1856743223.png

...:::Tanie Botowanie na VPS:::...

...:::Tanie Konta FE na CZ3:::...

...:::W wolnych chwilach bugowanie dronów za free:::...

Opublikowano

co za medna kurwa co wy ludzie .. napiszcie do chuja pana skad to maice i od kogo a nie kruwa kopiujecie jak ostatnie lajzy i nie podpiszecie od kogo. kurwa bezczelnosc ! won z takim ludmzi z tego forum -.-

Opublikowano

chuja,ściągnięte,nawet o tym nie powiedział,normalny by się przyznał,a padłem 2 razy,raz dostałem laga a potem robiłem Twoją instrukcję..

 

jestes pojebany dojebany i tyle trzeba umieć to zrobić nobie głupi leniu

 

to trzeba być nieumiejętnym by tego nie zrobić proste

tak sobie do mamusi mów :)

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

napisal ze ma z innego forum wiec sie nie czepiej bo to co piszesz swiadczy tylko o tobie;) a bug spoko:)

a co mi to da ze z innego forum ?! niech napisze od kogo to kurwa ma.. jednak mpc zeszlo juz dawno na psy -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...