Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Janna vs Taric


robo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.png

 

Postacie: Janna vs. Taric

Zależy mi na: Support który \" więcej \" pomaga i może również zaczepić przeciwnika pomagając naszemu teamowi.

Dodatkowe informacje:



Nick: Pow3r / pain

Opublikowano

Obydwie postacie są dobre jako support, ale lepszym supportem będzie Taric. Ma stun'a a to jest lepsze niż spowolnienie. Taric, daje także więcej defa (w jego oklicy), chociaż Janna, ma z passyw'a dobry movent speed.

 

Wynik końcowy : Taric

Opublikowano

Taric ma stun'a więc lepsza postać, a Janna tylko spowolnienie ja bym ci polecał Taric'a

logo2db.png

Kliknij w obrazek i czekam na ocenę

:)

Opublikowano

Jeszcze Tariciem możesz spamić Healem, a Janna tylko na Ulcie..

 

TARIC.

 

ps. i tak Ali wymiata.

Opublikowano

Taric, z Gravesem wymiata, Janna support taki sobie, ona jest pomocna kiedy cie zgankuja lub twoj carry ma malo hp i go gonia wiec slow i podrzut i raczej uda mu sie uciec, w TF tez dobra ale na lane w early nic nie zrobi wiec TARIC.

Opublikowano

Ja powiem tak że, liczy się z jakim ad carry idziesz na linie np. Janna jest dobra z urgotem i corkim a tarick np. z gravesem

zakaz umieszczania linków wychodzących

Opublikowano

Według mnie Janna, ogarnięta Janna zastępuje swoją bombką heala tarica. Zamiast stuna ma knocka + slowa. Do tego jest ranged. I najwiekszy plus Janny - postacie z AOE ultem w przeciwnym teamie, gówno robią :)

Opublikowano

Polecam Taricka ma ponieważ ma on stuna i może odnowić sobie hp sojusznikowi również

SnVyYVBMX19fZXVuZV9fXzE1OF9fX05VTExfX184X19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX18xMF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Janna jest bardzo dobra, zwłaszcza gdy w przeciwnym teamie jest np. Kennen. Jest nastawiona zdecydowanie na late, w fazie lane'owania lepszy jest taric

Opublikowano

Niby Taric jest lepszy, ale Janną wygrałem 85% gier na rankedach i dzięki niej się trochę wybiłem ;)

Powoli, żegnam się z wami, moi kochani userzy <3

95% mówi samo za siebie, tyle starań żeby wbić te dzisiejsze 400 postów, pomagając zarobić te AŻ 53 lajki.

No cóż... Raczej już nie wrócę, tylko czekać na dodatkowe 5% od kochających mnie adminów, pozdrawiam all !

Opublikowano

Taric ;D

Nie ma emocji - jest spokój.

Nie ma ignorancji - jest wiedza.

Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.

Nie ma chaosu - jest harmonia.

Nie ma śmierci - jest Moc.

Opublikowano

Janna ze względu ja 3 cc - ult, podrzucenie, slow.

Taric ma tylko stuna. A dobry support powinien mieć sporo cc.

No i tarczka janny +50 (!) AD

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Taric ze względu na stun'a. Dodatkowo leczy, obniża pancerz wroga i nawet zadaje przyzwoite DMG :D

Wróciłem ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...