Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Minecraft serwer, błąd z portem 25565!


Matesh2qq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam problem, gdy włączam serwer wyskakuje mi takie coś:


http://imageshack.us/photo/my-images/40/82172040.png/

Mój system to Windows XP Home Edition 32bit.

Posiadam Java 6.

Serwer jest hamachi.

Proszę o szybką pomoc i odpowiedź, nagrodzę plusami!

Z góry dziękuje...

2w4gxes.jpg

Opublikowano

po prostu zmień port na 25567 lub 25561 itp....

Dalej ten sam błąd, tylko zmienia się to, że za ip:25567...

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Hmm... A może wpisałeś w miejscu ip : <IP>Port

 

może dlatego jesli masz napisane ip z portem to usun port

http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztoa.png/

Opublikowano

Nie wpadłem, port jest dobrze wpisany w server port...

Wyłączyłem antyvira i zaporę nie pomogło. Właśnie o to chodzi, że nic go nie blokuje i nie używa... Sprawdziłem programem czy jest używany i nie ma go na liście obecnie używanych. (otworzonych)

2w4gxes.jpg

Opublikowano

a jaki masz router (jezeli posiadasz) i upewnij sie że port jest NA PEWNO otwarty.

Jest otwarty (nie mam routera).

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Ja nie wiem jak można taki tempy post napisać.

 

a jaki masz router (jezeli posiadasz) i upewnij sie że port jest NA PEWNO otwarty.

 

Jak byś nie zauważył on ma serwer na hamachi więc co ma piernik do wiatraka.

 

A teraz żeby nie było że posty nabijam.

 

Ctrl + alt + Del i w procesach sprawdź czy masz jakiś proces z javą przed tym wyłącz minecraft'a i wyłącz wszystkie procesy od javy bo możliwe że klikałeś w bukkit.jar i się uruchomił bez gui.

 

albo najłatwiej to uruchom ponownie kompa.

mca.pngmca.png
Opublikowano

Ja nie wiem jak można taki tempy post napisać.

 

a jaki masz router (jezeli posiadasz) i upewnij sie że port jest NA PEWNO otwarty.

 

Jak byś nie zauważył on ma serwer na hamachi więc co ma piernik do wiatraka.

 

A teraz żeby nie było że posty nabijam.

 

Ctrl + alt + Del i w procesach sprawdź czy masz jakiś proces z javą przed tym wyłącz minecraft'a i wyłącz wszystkie procesy od javy bo możliwe że klikałeś w bukkit.jar i się uruchomił bez gui.

 

albo najłatwiej to uruchom ponownie kompa.

Nie raz resetowałem komputer, nic to nie daje, a w procesach nie ma nic z javy...

2w4gxes.jpg

Bywalec
Opublikowano

Zobacz ten poradnik:

http://www.mpcforum.pl/topic/427046-tut-zazegnanie-problemow-kolega-nie-moze-wbic/

Jeżeli to nie pomoże, spróbuj to samo, tylko z portem:

25566

5jJNSGS.png

Opublikowano

Zobacz ten poradnik:

http://www.mpcforum.pl/topic/427046-tut-zazegnanie-problemow-kolega-nie-moze-wbic/

Jeżeli to nie pomoże, spróbuj to samo, tylko z portem:

25566

Niestety nic nie pomogło ;/

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Jeżeli nic nie pomaga to możliwe że administrator neta ma ci zablokowane porty..

A server na plikach z minecraft.net ? jak tak to spróbuj na bukkicie.

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

Jeżeli nic nie pomaga to możliwe że administrator neta ma ci zablokowane porty..

A server na plikach z minecraft.net ? jak tak to spróbuj na bukkicie.

Na bukkicie to samo... Nie zablokował. Bardziej możliwe jest to, że mam internet ten sam co mój kuzyn (mieszkamy w domu 2 rodzinnym).

I odkąd on ma routera mi to wyskakuje to... Ale on ma oczywiście osobno internet i ja też. Ale skrzynka ta sama... Zadzwonię do nich i im nawrzucam, że to nie jest kur** moją robota, płace za internet pełną stawkę i osobno i mam kur** mieć dostęp tak jak każdy, co tyle płaci, a jak się im coś nie podoba, to ładnie poproszę o papierek na rozwiązanie umowy :) Bo ja już innego wyjścia nie widzę, robią wszystko na odp**dol.

2w4gxes.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...