Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Do 3150


Hougyoku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.png

 

Posiadam: 3150 IP

Zależy mi na:

Preferuję: Gankplank,Pantheon,Xin Zhao

 

 

 

 

 

Możecie podawać inne przykłady do 3150 PZ AD champow,miło by tez bylo gdyby ktos podal + i - z gory dzieki :P

@Edit: zapomnialem dodac ze rankedow nie gram,raczej normale i dominiony

9j7miy.png
Opublikowano

xina nie polecam on tylko spamuje, gp solo top i jak dla mnie nie zbyt fajna postać chociaż fajne ma skille, pantheon nawet nawet.

 

Ale za 3150IP polecam CI shaco, najbardziej wkurzająca postać w całym LoL'u.

Shaco :

+ super jungla

+ mistrz gangów

+ pacynka

+ flesh z skilla (Q)

+ klon (ulti)

 

- papier

- trzeba poćwiczyć

 

A postać pod Ap za 3150 to ... Morderkaiser oczywiście :

+ tarcza

+ jak złapiesz w team fighcie na ulti dobrego ad to wygrany team fight

+ dobre skille

+ świetny na mida i solo topa

+ zrobisz dobry bulid i nawet bez fragów kozak jesteś

 

minusów ta postać chyba nie ma :)

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

Ja Ci z tych 3 najbardziej polecam gangplanka:

 

+Globalne ulti!

+Dodatkowe złoto z Q.

+Jak wejdzie kryt to możesz walnąc duże dmg z Q

+Leczenie które też usuwa stuny,slowy itp.

+AoE buff

 

-słabo wyfarmiony mało zrobi

-troche słabe late

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano

Polecam Udyra :

+ stun :)

+ łatwo może dogonić przeciwnika

+ szybko nauczysz się nim grać

+ kilka fraów i jesteś OP

Opublikowano

Xin Xin i jeszcze raz Xin ;p Nie musisz na niega składać lepszych itemow pod ad, wystarczy sam atak speed a i tak zabijasz :D

Nie ma emocji - jest spokój.

Nie ma ignorancji - jest wiedza.

Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.

Nie ma chaosu - jest harmonia.

Nie ma śmierci - jest Moc.

Opublikowano

@up zrobi sobie armor i tyle. zjedz xina takiego ramusa, to zobaczymy ...

 

Za 3150 polecam rammusa :) Świetna postać, dobra jungla, dobre skille i świetny pasyw

Opublikowano

Ja polecam panteona fajne skille dobry off tank jak wyczaisz z ulti to team fight wygrany mozna go robic pod full ad;] dobry pasyw z e stun ewentualnie akali zajeb... postac skile fajne ogolnie dobra postac lub tak jak

@up

100 postów +

200 postów +

300 postów +

400 postów -

8213.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...