Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wycena] - Z czystej ciekawości


NoWezPrzestan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z czystej ciekawości zapytam ile moje konto jest warte

 

Na koncie mam:

 

94 Postacie

72 Skórki

10 Stron na runki

26 Kompletów Run

 

Do wydania mam jeszcze 16k IP

 

Jak komuś będzie zależało na screenach to wstawię

Opublikowano

Mógłbyś podać czy masz jakieś legendarne skiny i te za 975 xD Oraz zrób ss champów i runek

Opublikowano

Z legendarnych to mam:

 

Blood Lord Vladimir

Red Baron Corki

Gentleman Cho Gath

Brolaf

Astronaut Teemo

Nunu Bot

 

Za 975 RP to mam:

 

HeadHunter Master Yi

Dragon First Lee Sin

Rugged Garen

Pentakill Yorick

Lord Mordekaiser

Dreadknight Nasus

Fiddle Me Timbers

Sun Goddess Karma

Pharaoh Nidalee

Surfer Singed

Blade Mistress Morgana

Queen Ashe

Barbarian Sion

Grim Reaper Karthus

Northern Front Swain

Arctic Warfare Caitlyn

BattleCast Urgot

Dark Crystal Ryze

Abyssal Nautilius

 

Screen Champ Dam za moment :) bd edit jak coś

Opublikowano

żeby takie konto uzyskać trzeba baaaardzo długo grać na koncie, lub wydać duuuużo kasy

dlatego obstawiam mniej niż 1000zł i to jest bardzo optymistyczna wycena :D

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Podaj ELO, z rankedów. Jak już ktoś kupi konto w LoLu, to raczej nie chce ELO Hell.

Opublikowano

Sporo postaci i sporo skinów.

Mimo wszystko pewnie 500zł nie wyciągniesz za takie konto. Na lolu raczej sporo nie zarobisz. Nigdy więcej niż na to konto wydałeś.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

żeby takie konto uzyskać trzeba baaaardzo długo grać na koncie, lub wydać duuuużo kasy

dlatego obstawiam mniej niż 1000zł i to jest bardzo optymistyczna wycena :D

 

Żeby taką kasę dostać za to konto, to by musiał jeszcze z 1900 elo wbić.

Opublikowano

Gdybyś miał jeszcze jakieś dobre ELO to można byłoby pogadać o wysokiej cenie. Na chwilę obecną wyceniłbym na jakieś 150-250 zł?

Wróciłem ;]

Opublikowano

Nie wiem po co dalej piszecie ceny jak napisał w poscie że tego nie sprzedaje . Pewnie chciał sie pochwalić kontem

Opublikowano

@Topic

Człowieku nie zakładaj tematów dla szpanu daj ss i pogadamy...

Ja napisze, że mam 1milion postaci nawet mam te co ich jeszcze nie wymyślili, 100miliardów run 2mln skórek itp.

A co do konta to nawet za 1 zł nie sprzedasz bo takie bajki to max za 10gr.

Opublikowano

Dobra zaczynacie spamować i odchodzicie od tematu.

Autor powinien już znać cene patrząc na cene wyżej.

 

Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...