Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1000 Slotów] [SuRival] [Dedyk] [Frakcje] MatrixxCraft [No-Premium] [No-Whitelist] [24/7]


matrixx123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JUZ WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

 

MatrixxCraft SuRival

 

 

 

 

 

 

Szukasz na ktorym sie nie zawiedziesz?? to wlasnie dla ciebie serwer Matrixxcrft stoi na profesjonalnym

 

 

 

 

serwerze dedykowanym! juz teraz wejdz i ciesz sie gra! na najlepszym serwerze fb-rp I nie tylko.

 

 

 

SERWER MA 1 ROK I 50 ZAUFANYCH CODZIENNIE WBIJJAJĄCYCH!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

danetechnicznek.png

 

 

 

 

 

 

RAM: 15 Gb Specjalna Edycja

 

PROCESOR: Procesory Intel® Core™ i7

 

LACZE: 100 mb/s

 

HOST: Dedykowany

 

 

 

 

 

 

 

informacjey.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potwory- On

 

 

 

Zwierzeta- ON

 

 

 

Nether-On

 

 

 

Skylands+Niebo-on

 

 

 

Christmas_-on

 

 

Specjalna mapa świateczna on caly rok w świenta rozdawane prezenty

 

 

 

 

The_End-on

 

 

 

Egipt-on

 

 

 

 

 

 

 

Ip serwera:

 

 

 

 

 

 

89.79.201.47

 

 

 

 

 

 

 

Dynamiczna Mapa:

 

 

 

Typ serwera:

 

 

 

SuRival

 

 

 

 

administracjaw.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Mati560-ZALOZYCIEL

 

 

 

 

Usmiechniety-Modertor

 

 

 

SzTyB3R-Moderator

 

 

 

 

 

 

 

pluginynapis.png

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

 

 

 

 

 

 

 

Mody Na Serverze NOWOSC!!!

 

 

 

 

Planes-Samoloty opis na tej stronie

 

 

 

MOd LoAdEr-Ładuje mody

 

 

 

WinGuns-Dodaje Broń na Serverze

 

 

 

OPISY NA TEJ STRONIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

komendyorazwarpy.png

 

 

 

 

 

Komendy:

 

/money - stan portfela

 

/jobs browse - dostepne prace

 

/jobs join - dolaczenie do danej pracy max 1

 

/cprivate - Zablokowanie skrzyni/drzwi itp

 

/sethome - Ustawienia miejsca domu

 

/home - gdy ustawiles miejsce domu przeniesie cie do niego

 

/spawn - teleport na miejsce spawna

 

 

 

 

/ma j matrixxrena -Event z nagrodami na moby

 

 

 

 

 

 

 

Warpy:

 

 

 

 

 

 

 

/WARP LISTA

 

 

 

 

 

 

I WSZYTSKIE WARPY SA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCREENY Z MAPKI

 

 

 

 

 

 

 

uploads/monthly_12_2011/post-416180-0-88445400-1323521779_thumb.png CODZIENNIE WBIJJAJĄCYCH!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

danetechnicznek.png

 

 

 

 

 

 

RAM: 15 Gb Specjalna Edycja

 

PROCESOR: Procesory Intel® Core™ i7

 

LACZE: 100 mb/s

 

HOST: Dedykowany

 

 

 

 

 

 

 

informacjey.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potwory- On

 

 

 

Zwierzeta- ON

 

 

 

Nether-On

 

 

 

Skylands+Niebo-on

 

 

 

Christmas_-on

 

 

Specjalna mapa świateczna on caly rok w świenta rozdawane prezenty

 

 

 

 

The_End-on

 

 

 

Egipt-on

 

 

 

 

 

 

 

Ip serwera:

 

 

 

 

 

 

89.79.201.47

 

 

 

 

 

 

 

Dynamiczna Mapa:

 

 

 

Typ serwera:

 

 

 

SuRival

 

 

 

 

administracjaw.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Mati560-ZALOZYCIEL

 

 

 

 

Usmiechniety-Modertor

 

 

 

SzTyB3R-Moderator

 

 

 

 

 

 

 

pluginynapis.png

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

 

 

 

 

 

 

 

Mody Na Serverze NOWOSC!!!

 

 

 

 

Planes-Samoloty opis na tej stronie

 

 

 

MOd LoAdEr-Ładuje mody

 

 

 

WinGuns-Dodaje Broń na Serverze

 

 

 

OPISY NA TEJ STRONIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

komendyorazwarpy.png

 

 

 

 

 

Komendy:

 

/money - stan portfela

 

/jobs browse - dostepne prace

 

/jobs join - dolaczenie do danej pracy max 1

 

/cprivate - Zablokowanie skrzyni/drzwi itp

 

/sethome - Ustawienia miejsca domu

 

/home - gdy ustawiles miejsce domu przeniesie cie do niego

 

/spawn - teleport na miejsce spawna

 

 

 

 

/ma j matrixxrena -Event z nagrodami na moby

 

 

 

 

 

 

 

Warpy:

 

 

 

 

 

 

 

/WARP LISTA

 

 

 

 

 

 

I WSZYTSKIE WARPY SA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCREENY Z MAPKI

 

 

 

 

 

 

 

uploads/monthly_12_2011/post-416180-0-88445400-1323521779_thumb.pnguploads/monthly_12_2011/post-416180-0-46157100-1323521824_thumb.png

 

 

 

 

Opublikowano

"świenta" aha pozdro.

 

po chuj wam 1k slotow jezeli bd grac 20 graczy to max.. ?

nie wbije.. szkoda czasu.. skoro admin pisac nawet nie potrafi to juz sb wyobrazam serwer.

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Serwer kiszka ;D przy 10 slotach lagi a podobno może grać 1000 osób ;D

Admina gildia za free eq i brak polowy pluginów podanych powyżej

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

1000 slotów hahaha. Wejdzie maksymalnie 200 osób naraz. To nie pociągnie długo.

Poza tym jak widzę, że na ortografii nie zna i jeżeli to jest Administrator to mi się już odechciewa wchodzić na serwer.

Kocham mame

Opublikowano

Nie Polecam!!!

Dlaczego?.

Administracja nie Ogarnieta Właściciel nie zna Ortografi Pisze Co mu Na Jezyku ślina przyniosła.

Tylko MrBartez Jest Ogarnierty Zna Polską Ortografie

Niby 1000 slotów Przy 20 Gości na serwerze Są Ogromne lagi ;/

Opublikowano

serwer zjebany,byl fajny ale kurwa genialny wlasciciel "mati570" ktory mowi ze ma niby zjebane 23 lata kurwa napierdala kazdego i daje bana za to ze przejolem kurwa glidie czyjas i kurwa oskarza ze niby x-ray wez nie ogar i wpierdol mu i tyle,Sory za rpzeklenstwa ale wkurwila mnie kurwa i pisze rowno po dostaniu bana

moj nick to

Seba

Opublikowano

do dupy wgl mati nie zna orto pyskuje do swoich graczy a jak sie citi zapytal o adma to on ban na ip undefined:spier*****

Nudy ;c

Opublikowano

Moim zdaniem serwer lipny, ponieważ nawet nie da się przeczytać zasad a już się nie żyje, ponieważ na spawnie

jest włączone PVP. Ogólnie nie polecam ;/

Opublikowano

Serwer beznadziejny, jest to serwer no-hamachi poniewaz dedyk ma wlasne ip. Na pewno nie ma 15gb ram i nigdy ci 1000 a nawet 100 osob nie wbije. Administrator (Headadmin) to jakieś dziecko, wyzywa, pluje się do innych, beznadzieja.

Nie polecam!

Opublikowano

Serwer beznadziejny.Gracze to nooby, którzy zabijają na spawnie.Jak już o spawnie mówię to respisz się gdzieś na dachu jedynym wyjściem jest skok w dół po czym tracisz 3/4 całego HP. Jedynym ogarniętym człowiekiem na tym serwerze jest ReconJack jak dla mnie. Serwera nie polecam. Nawet gdy jest 15 osób to już lagi jak cholera... Po co w ogóle robisz 1000 slotów lepiej jakbyś zrobił Anty-X-ray..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...