Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMassacre [DEDYK] [1.2.3] [30 SLOTÓW] [SIEĆ] NAJLEPSZY SERWER HARDCORE W POLSCE STARTUJE 20 MARCA O 17:00 / [bez laggów,restartów]


Massacrow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj chciałbym przedstawić Wam nową sieć serwerów MINECRAFT

 

SIEC-MINECRAFT - forum dostępne po zalogowaniu się na serwer.

 

Jest to sieć która dopiero powstała i rozwija się w bardzo szybkim tempie jako 1 serwer który chcielibyśmy Wam zaprezentować to serwer Hardcore -MineMassacre

 

13.jpg

 

 

 

-- SERWER WYSTARTOWAŁ O 18:00 --

 

 

Status: Online

 

 

Sprawy Ogólne:

 

Tryb: Hardcore (śmierć = ban 7 dni) możliwość skrócenia na forum.

IP SERWERA: s1.mycrafts.pl:20001

Obieg/Stan: 24/7

Serwer Dedykowany bez laggów,restartów

MaksymaIna Ilość slotów: 30

Potwory: TAK

Nether: TAK

Zwierzęta: TAK

 

Team-Building.jpg

 

JJKoksu: Właściciel

csRoXor: Administrator

Evil_Imam: Administrator

Misterio98 - Moderator

Bocian - Administrator

 

*Przy naborze nie patrzymy na wiek tylko na doświadczenie i kulturę osobistą.*

 

FORUM SERWERA: tabliczki na serwerze z racji tego że na forum nie można reklamować for

 

PLUGINY:

*GroupManager

*WorldEdit

*WorldSaver (dzięki temu pluginowi, gdyby zdarzył się ewentualny błąd i serwer by się wyłączył wszystkie Twoje postępy co 3 minuty są zapisywane przez auto-save) więc nigdy niczego nie stracisz!

*Permissions

* Backup

*Anty cheat (na naszym serwerze nie ma x-rayowców)

*Massacre Plugin (nasz autorski plugin)

*Hardcore Plugin

*Vault

*Multiserve Core

Mógłbym tak wypisywać do 30 pluginów ale po co? wszystkie pluginy które są na serwerze możesz sprawdzić wpisując komendę /plugins

 

 

 

Wstęp:

 

Dlaczego nasz serwer Hardcore?

 

Pierwszym powodem jest mała ilość owych serwerów a jeżeli już są - tylko dla premium my to zmieniamy na serwerze będą mogli przebywać gracze z premium jak i bez. Na tych serwerach najczęściej są laggi,freezy i źle dobrane pluginy do trybu. My przygotowaliśmy dla Was masę świetnych pluginów. Mamy dobraną bardzo dobrą maszynę która pomieści 30 osób bez żadnych laggów 24/7 i bez przerw.

Jesteśmy obeznani w tworzeniu serwerów na początku mieliśmy słabsze projekty jednak zawsze grało u nas full osób na serwerze i trudno było na niego się dostać. Nie mieliśmy nigdy jeszcze tak wielkiego projektu jak ten. Serwer był robiony bardzo długo i wynik pracy oceniamy na pozytywny.

Serwer będzie aktualizowany z każdą zmianą klienta przez minecraft.net - mapa zawsze będzie się zachowywała.

 

Tryb Hardcore cechuje przede wszystkim walka o przetrwanie to jest najważniejszy punkt na naszym serwerze gdy giniesz tracisz wszystko zaczynając od przedmiotów które zdobyłeś po szacunek na serwerze i tracisz najważniejsze - czyli życie. Tak przy każdej śmierci giniesz na 7 dni. Jednak gdy zostaniesz stracony masz jeszcze 60 sekund na pożegnanie się ze znajomymi. Po 7 dniach możesz zalogować się na tym samym nicku i dalej walczyć jednak możesz odbanować się szybciej więcej szczegółów na FORUM SERWERA MASSACRE

 

Graj i zdobywaj szacunek na serwerze dzięki pluginowi JOBS na naszym serwerze nie będziesz się nudził pieniądze będziesz dostawał za każdego potwora którego zabijesz a oprócz tego, że pozbawisz życia innego gracza na 7 dni i będziesz cieszył się jego zdobytymi skarbami dostaniesz za to pieniądze. Za zabicie gracza dostajesz najwięcej pieniędzy. Za pieniądze możesz kupować różne przedmioty oraz surowce.

 

Bądź ostrożny pamiętaj administracja nigdy nie odbanuje Cie za to gdy zginiesz i napiszesz, że w tym czasie afkowałeś albo reklamowałeś serwer na innych forach, serwerach. To samo tyczy się przebiegu gry zawsze ktoś może Cie śledzić, zabić i ukraść Twoje rzeczy.

Nie banujemy za kradzieże,przeklinanie itd... Używać wulgaryzmów można ale z umiarem. Spam nie jest tolerowany. Pamiętaj jedynym bezpiecznym miejscem na naszym serwerze jest spawn, spalarnia świń (dzięki niej otrzymasz full mięsa za darmo) oraz drzewo które nigdy się nie niszczy a daje darmowe jabłka.

 

Cały czas na naszej sieci jest rekrutacja na moderatorów, kadrę oczywiście mamy ale gdy zobaczysz chociażby najmniejsze wykroczenie jakiegoś administratora zgłoś to na naszym forum w odpowiednim dziale.

 

Nie jest to serwer na tydzień czy miesiąc postanowiliśmy trzymać naszą sieć tak długo jak się da. Nie zbieramy od graczy pieniędzy na hosting, nie wymuszamy od nikogo pieniędzy nasze serwery są sponsorowane przez bardzo dobry hosting serwerów minecraft. Większość dobrych serwerów pada przez to bo administracja nie ma już pieniędzy na utrzymanie serwerów dedykowanych u nas tak nie ma - wszystkie nasze serwery które powstają i będą są sponsorowane przez firmę Mycrafts.pl więc nie bój się o nasz budżet.

 

Nasza sieć posiada forum które aktualizowane jest 24/7 więc warto przed wejściem na serwer zarejestrować się na forum za pisanie na nim postów na temat serwera oraz ogólne pogaduszki gracze nagradzani są przedmiotami oraz surowcami za zdobywanie wyższych rang poprzez posty gracz może zostać nagrodzony rangą na serwerze.

 

Daj się zapamiętać zostań kimś ważnym wśród graczy zabijaj innych, zarządzaj swoim klanem przyjmuj nowych ludzi! ZOSTAŃ

 

GWIAZDĄ SERWERA - NIECH LUDZIE SIĘ CIEBIE BOJĄ.

 

hardcore-superstar-hardcore-superstar-album-art-30805.jpeg

 

SERWER DZIAŁA DZIĘKI FIRMIE MYCRAFTS.PL

HOSTING SERWERóW

MINECRAFT

 

Do startu serwera czyli 20 marca 2012 roku do godziny 17:00 odpowiadam na wszystkie pytania zadane w tym temacie (pozytywne opinie będą nagradzane po starcie) także zapraszam do komentowania i o czym zapomniałem proszę napisać.

 

Forum działa

 

Serwer do startu jest OFFLINE

 

Eventy u nas będą ogłaszane na forum serwera oraz w grze.

Opublikowano

Z chęcią zagram jak wystartuje bo po opisie wydaje się być warty zmarnowania czasu :)

a tak przy okazji co dodaje plugin :

*Massacre Plugin (nasz autorski plugin)

76561198030624353.png

Opublikowano

Hahaha up ciekawe jakie laggi jak masz chujowego neta to masz laggi ja nie mam gra jest świetna adminów jest kilka a ty na start chcesz działke hahahhahaha

Opublikowano

Powalony serwer jakis admiin wysadzil spawna i kazdy dostal bana na 7 dni i stracil all eq NIE POLECAM

 

i byly DUZE lagi nie wiem czemu ale caly serwer lagowal po 15 minutach az sie grac nie dalo do zbanowania .......

Opublikowano

haha ten admin to ja , :D lwc nie bylo mysle sobie ee pobawimy sie wbijam na JJ koksa daje na spawn //wand , klikam prawym , lece z 10 min , lewym , //set 46 , wyskakuje ze wysetowalo 500tys blokow , mowie ok jazda xD

i jeb :D

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

serwer zapowiada się obiecująco widać że admin się troszkę postaram na zrobienie tej reklamy :P na pewno wejdę i sprawdzę czy się opłaca.

 

 

jakby co mój nick to "NeroNex"

 

 

@EDIT mam pytanko a the end jest on?

Opublikowano

haha ten admin to ja , :D lwc nie bylo mysle sobie ee pobawimy sie wbijam na JJ koksa daje na spawn //wand , klikam prawym , lece z 10 min , lewym , //set 46 , wyskakuje ze wysetowalo 500tys blokow , mowie ok jazda xD

i jeb :D

 

To widać jesteś ogarem...

 

Na serwer nie wejdę, jak prawie każdy po zachowaniu tego nooba.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...