Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer dedykowany] [24/7] BlackDiamond [40 slotów]


StecoxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym was zaprosić na serwer dedykowany który posiada 40 slotów.Na serwerze panuje miła atmosfare oraz mili admin.:D

 

 

IP: f2.owncraft.pl:25098

 

Na serwerze jest miasto z działkami 1 działka jest za free

 

Administracja:

StecoxPL ,jakubkks,MainiMax,KoXuPL

 

 

Dodatkowe informacje:Zachęcamy do zagrania na serwerze a zresztą wbijcie i się sami przekonajcię :D

Opublikowano

Ej Mówisz tak ponieważ dostałes bana pamietasz ??

,,Nie zabijaj innych powiedzialem,, a ty do mnie chcesz possac ? i dostałes bana . Dlatego tak piszesz...

Opublikowano

Co to ma być ???? "Server to jedna wielka Porażka nie polecam !!!!!!!!!!!!! NIE WCHODZIE NA NIEGO NAWET SZKODA CZASU!!!!!!!!!"

 

Oceniasz go bez argumentów i tak pewnie wbije ktos i sprawdzi tak jak ja ....

Opublikowano

Zal KoxuPl dal mi bana za to ze wypadlo z jakiejs babki 40 diaxow a ja je podnioslem i schowalem do skrzynki Stecox zrob z nim pozadek nie ogarnia T_T

 

Edit:

 

Teraz kiedy sie dowiedzial ze nie mialem xraya odbanowal mnie ale usunal mi cala dzialek w ktorej mialem 60diax i wiele innych cennych rzeczy ktorych nie odzyskam Stecox wez go ogarnij bo on rozpierdoli calego serwa od tak banuje przyczyna xray i usuwa cala dzialke nad ktora sie meczylem 2 h i wszystko co bylo w skrzyni dobre 20h

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jedna wielka porażka Cwel jakubkks zbanowal mnie za nic nie polecam szkoda czasu !!

Andy pamiętacie ? lol nie polecam

sygnaax.jpg

 

 

Sygnaturkę wykonałem sam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...