Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] - Co najbardziej lubisz a czego nie lubisz Metin2PL.


S.K.M.I

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w.w wszczynam dyskusję na temat "gust" ; P

 

 

Ja lubię :

- ciężki exp

- wszystko robi się powoli

- wspólne wypady na dt z gildią

- wspólne wyjazdy na inne królestwa z gildią

 

Nie lubię:

- dużo noobów/dzieci

- kowal pali

- kowal pali znowu

- czasami występują bugi

- nie lubię koxów z innych królestw

- powoli mi ta gra zaczyna się nudzić.

 

Teraz wasza kolej.

bez reklam.

Opublikowano

Lubię:

 

Ciężki exp.

 

 

Nie lubię:

 

Dużo noobów :x

Mało graczy w dzisiejszych czasach.

Za duże ceny.

Na nowych serwerach, wbicie skilli P nie jest trudnością gdyż kamyki tanie...

Pozdrawiam, Gentz. :)

Opublikowano

Lubię:

  • pvp
  • rozmowy z normalnymi ludźmi
  • To, że mogę się odprężyć po np. ciężkim treningu

 

Nie lubię:

  • expić
  • ludzi, którzy psują klimat gry poprzez robienie z siebie idiotów na wołaju. Wyzywanie etc.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Lubię :

-granie na easy/4fun : >

-atmosferę gildijną

-pvp

-męczenie się ze wbiciem silnego na P (mam 35 lvl ;p) Jak narazie G6 jest.

Nie lubię :

-expić

-nobków na wołaj

syhydro1.jpg
Opublikowano

Ja lubię :

- wspólne wypady na dt

- wyzwania

 

Nie lubię:

- "pro koxów"

- nudne questy

- mozolne poruszanie się między mapami

Opublikowano

No nie wiem jak wy ale mi nie pasuje, że serwer full pod IS ( bez nie go ciężko, ale można coś osiągnąć) np. koleś jakiś czas męczy się w expem bez wybonowanego eq 3 miesiące a taki koleś 2 k wyładuje w IS i w 2 tygodnie jest lepszy od niego. Nie rozumiem dlaczego nie jest tak jak na Metin2.sg. Pozdro

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Co lubię ?

-Wypady na dt

-Expienie

-PvP

-Eventy

 

Czego nie lubię ?

-Dużo dzieci neo

-Wysokie ceny

-Za dużo botów

-Dzieci allegro

-Dużo kradzieży

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Opublikowano

Lubie :

 

jeżeli umie się grać to można w miare dużo osiągnąć nawet bez IS'a

 

Nie lubie:

 

Praktycznie w holere itemów w is bez których nie da się grać ;/

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano
lubie :

- dziewczyny ^^

 

To też, tylko trzeba trafić na Kobietę a nie na Faceta grającego Kobieta -,-

bez reklam.

Opublikowano

Lubie:

- 8 klas do rozwijania

- wojny i pvp

- czasem zdarzy się poznać ogarnięte osoby

 

Nie lubie:

- bardzo prosta gra przez co jest dużo noobów

- client gry łatwy do manipulacji, dlatego jest dużo cheatów itp

Opublikowano

co lubię ..

 

- Exp cięzki.

- Trudne eq do zrobieni.

- Możemy się odprężyć po zrobieniu pracy domowej. ^.-

 

nie lubię..

 

- Dzieci.

- Ksucia.

- Mało ludzi.

- Dużych cen.

36733859559970154671.jpg

Opublikowano

tu nie chodzi o to co lubimy a co nie. Najgorsze jest to, żeby tam coś osiągnąć 75+ Trzeba wyłożyć portfel na stół, chyba że się jest wytrwałym, co naprawde nie polecam.

gnypek1.png

"Dwulicowość, to jedna z najpopularniejszych chorób"

Opublikowano

NIE LUBIĘ

 

- exp monotonny i nic się prkatycznie nie dzieje przez większą część gry

- słaba grafika

- mało się dzieje jeśli chodzi o PL mało eventów

- gra strasznie pod IS

- słabe pvp ( beznadziejny balans klas_)

- mało postaci

- bardzo słaba edycja postaci przy wyborze

- mało misji

- gra bardzo pod solowanie

- możliwość multi kont przez co nie oplaca się grać buffem

- brak petów

- nie podoba mi się możliwość bicia aoe mobów ponieważ inne klasy są przez to bardzo spowolnione w expie np archer

- lokacje strasznie oklepane

- denna muzyka

- masa hacków

- problem z yanghackiem z którym nic nie robią

- przekupni GM

-

Podoba mi się

- łatwość gry

dre2.png

 

Koniec z METIN2 teraz liczy się Eligium zapraszam do gry w kwietniu będzie już wersja PL !!!!

Opublikowano

Ja lubię :

- wszystko robi się powoli

- wspólne wypady na dt z gildią

- wypady z gildią na inne królestwo.

- pogaduchy gildijne na TeamSpeaku.

 

Nie lubię:

- dużo noobów/dzieci

- bugów

- "koxów"

- kto korzysta z IS'u, jest lepszy..

- podejście niektórych członków Teamu do gry/forum.

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja nie cierpię Dyskusji, którą można przeprowadzić gdzieś indziej. Albo wpisać w googlach zalety i wady Metin2PL jeżeli ktoś jest aż tak zainteresowany opiniami ludzi.


"Być albo nie być, ty jesteś nad zdrowie, Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, gdy Hamlet - książe duński przyleci na krowie."
13 posterunek - scena Hamleta

Opublikowano

Lubię:

-Expić.

-Uczestniczyć w wojnach.

-Chodzić z gildią na DT bądź katakumby (ale na katakumby więcej wydam na rosy i przygotowania niż to warte)

-Rozmawiać na Team Speak'u.

Nie lubię:

-Ludzi negatywnie nastawionych.

-Dzieci, chociaż niektóre są dojrzalsze niż 20-latkowie.

-Wszelkiego typu botów...

12412png_newnawr.png


;33

Opublikowano

Lubie:

 

-Spamować na wołaj .

-Expić.

-Dropić KU .

-Różne wyprawy z Gildią .

 

Nie lubię:

 

Botów itp.

Kowala ( ten to pali ).

Dzieci neosu .

.

gcyg2.png.

Opublikowano

Lubie:

 

-Trudność, większa satysfakcja kiedy osiągnę coś czego inni nie mają

-Miła atmosfera

-Klimat

 

Nie Lubie:

 

-Mało nowości

-Palenie u kowala

  • 3 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Lubie :

 

- wspólne wypady z gildią na dt

​- ulepszanie

- pvp

- najazdy z kolegami / gildią na inne królestwa ;d

 

Nie lubię :

 

- Dzieci które wyzywają bez przyczyny lub jak przegrają w pvp

- ludzi którzy żebrają yangi

- expić

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 3 tygodnie później...
Pasjonat
Opublikowano

Lubię:

-trudny exp,

-wszystko robi się powoli,

-emocje przy ulepszaniu np. fms'a na +9 ^^,

-wypady z gildią na DT,

-wojny , pvp,

-pisanie z ogarniętymi ludźmi,

-stare czasy , jak w pt było 5 osób i każdy expił tak wspólnie.

 

Nie lubię:

-dzieci neo,

-botów,

-"niby koxów",

-dzisiejszych cen,

-na serwerach PL'a co raz mniej ludzi,

-za mało eventów,

-"ISomenów" , który wydają 300-500zł na grę.

7ba4ef2746a62.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...