Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Który telewizor lepszy?


Który telewizor wybrać?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telewizor wybra??

    • Sony KDL-37BX420 (LINK PIERWSZY)
    • Panasonic TX-L37U3E (LINK DRUGI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Ostatnio zacząłem oglądać dużo filmów na DVD i doszedłem do wniosku, że mam za mały telewizor. Poszukałem troche po necie i znalazłem 2 jak dla mnie najlepsze i nie wiem , na który się zdecydować. Proszę o głosowanie oraz wypowiedzenie się , który według Was jest lepszy, wydajniejszy i dlaczego.

 

LINK PIERWSZY

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/2432008

 

LINK DRUGI

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/2476416

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja bym brał Sonego, dobrze się sprawują, sam posiadam takie dwa i niczego sobie.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej jest wybrać Sonego

- Dobra marka

- Tansze od drugiego

 

I poznaj opinie twoich najblizszych :)

Pozdrawiam

30364378.png

Opublikowano

Zdecydowanie sony. Tańszy i bardzo wytrzymały. Jeden mój telewizor, sony, to pudło, ma ponad 10 lat i nadal działa na ,,full detalach"

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Z 2 gówna to sony. Najlepiej jakby był to samsung - ich tv są najlepsze. Do jakiej ceny to dam coś lepszego?

graphic.png

Opublikowano

@up. niby jakie zalety ma samsung?

 

miałem telewizor sony przez jakieś 12lat, działał zajbiście, nie zepsuł się ani razu. Poszedł pod stawkę tylko dlatego, że był mały. teraz też mam sony i nie narzekam. polecam

 

@edit. nie ma to jak ankieta wielokrotnego wyboru przy dwóch opcjach

Opublikowano

Ja glosuje na obydwa

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Z 2 gówna to sony. Najlepiej jakby był to samsung - ich tv są najlepsze. Do jakiej ceny to dam coś lepszego?

 

teraz dojebales... poczytaj sobie wiecej o serwisach samsunga to napewno nie kupisz go.Sam mialem kupic ostatnio 46 ale czytajac opinie przerazilem sie i kupilem LG 47

 

 

// kiedys kazde tv z "dupa" bedzie dzialac dlugo. Nie tylko sony... Thomson Panasonic i inne tez sa wytrzymale.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...