Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Działającego Fishbota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję działającego FishBota do metin2, przeszukałem całe forum, znalazłem kilka tematów ale nic mi nie chce działać.

TrollololololololololooO!

Opublikowano

Powiedz mi dlaczego nic Ci nie chce działać, jaki masz system operacyjny ? +

obczaj to http://www.mpcforum.pl/topic/512065-dlfb-by-erpel-42/

Tam niżej masz instrukcję na filmiku.

bez reklam.

Opublikowano

Powiedz mi dlaczego nic Ci nie chce działać, jaki masz system operacyjny ? +

obczaj to http://www.mpcforum.pl/topic/512065-dlfb-by-erpel-42/

Tam niżej masz instrukcję na filmiku.

 

Właśnie ten mi nie działa jakoś.

Nie wiem gdzie sprawdzić jaki mam system operacyjny, bo jestem w takich tematach noobek.

TrollololololololololooO!

Opublikowano
Nie wiem gdzie sprawdzić jaki mam system operacyjny, bo jestem w takich tematach noobek.

 

xp, windows 7, vista, 98 ?

bez reklam.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/512065-dlfb-by-erpel-42/ 
http://www.mpcforum.pl/topic/253208-downloadfishbotblok-hscpu-limit-a-to-wszystko-dziala-na-pl/
http://www.mpcforum.pl/topic/535547-dlfishbot-v51-metin2pl/

Opublikowano

Poradniki nic nie dadzą, do puki nie dowiemy się jaki masz system, do tego musimy zalecić Ci programy. Jak masz xp dobry SP3 a jak Win7 to NF4 ;/

bez reklam.

Opublikowano

Zainstaluj Service Pack 3.0 + Net Framework 4.0 przed instalacją programów odinstaluj Metina.

Potem zainstaluj go spowrotem i używaj tego bocika, jest na prawdę dobry:

http://www.mpcforum.pl/topic/512065-dlfb-by-erpel-42/

bez reklam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...