Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium gdzie nie ma 6/7 na klasy i nie ma osobnego eq na klasy tak jak na ethanie.
Dodatkowe Info: Zeby działał BS
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI


JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO


NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI


SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!


Nagroda za pomoc: Lajki


Grałem na :



CamerionMT2



Pandora



HAMMERMT2



Diamond



DIVINE



FunMT2



Aline2


ProMt2



Virtualmt2


Ethana



Senthia



GladoR



XenoXmt2\



LINARES


NAPRAWDE NIE MA JUŻ TAKICH SERWERÓW?!?

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy, bez 6/7 bon, duzo ludzi
Dodatkowe Info: Zeby działał BS, trutki, stalki u handlarzy (nie konieczne), pet na poczatek (nie konieczne)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Poszukuję serwera medium, gdzie maksymalnym levelem jest 99. Chciałbym, żeby serwer był podobny do DiamondMT2

 

Zależy mi najbardziej na: pvp, a więc szukam serwera, w którym można na bocie ( ;> ) zmieniać bony i żeby zmianki były w sklepie i co ważne - po rozsądnej cenie. Nie chciałbym farmić kasę całą noc, żeby wybonować sobie tylko jeden przedmiot.
Dodatkowe Info: Max lvl 99, serwer, na którym gra dużo ludzi, żeby można było często robić pvp w m1, szybko wbić level, tanie zmianki i żeby bony nie były typu 200000 hp w zbroji, tylko normalne bony - maks 2k hp w zbroji, 15% na kryta a nie jakieś 250% na kryta w broni.
Nagroda za pomoc: lajk, tylko tyle moge zaoferować.
 

jestem w gimbasie i mam 3 kolegów więc sobie uważaj co i do kogo mówiż kolego.

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy, bez 6/7 bon, duzo ludzi

Dodatkowe Info: Zeby działał BS, trutki, stalki u handlarzy (nie konieczne), pet na poczatek (nie konieczne)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale, marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.
Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo
podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale,
marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.
Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Triador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale, marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.

Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ConcordiaMt2,Tavia,Tiveria

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo

podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale,

marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.

Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Triador

Concordia,Ravia,Balmora,Tavia,Tiveria

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale, marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.

Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

concordiamt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie MeeeGaaa easy/4fun (najlepiej który powstał w tym roku), żeby sie szybko expiło i zdobyło perf eq na max lvl w bardzo krótkim czasie (np w 2 lub 4tyg góra). Bronie, żeby się robiło z bojowego miecza, (a nie z truty). Max lvl: 99/250. Aby nie było tak duzo nowych rzeczy, np 3/4 zbroje (najlepiej nie hwangi), 4/5 mieczy, 2/3 bizu, najlepiej bez 6/7. Żeby bony wchodziły od razu w maksymalnych wartościach. Dziennie aby grało chociaż 200/300 osób. Ogarnięty Team.

Dodatkowe informacje: Liczę na szybkie propozycje (dobre). Inne niż Theris, Senthia, Linares, Pandora, Elite, Diamond, Argentus, Mexilia, Mariner, Cavis.

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

Ludzie wysilcie się no xD

 


ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej Ilości garczy Bardzo duzej .
Dodatkowe Info: Mogą być 6-7 bony ale tez i nie muszą .
Nagroda za pomoc: z góry dziękuje za pomoc Chodzi mi o TOP 5 Serwerow na ktorych gra najwiecej ludzi z gory za pomoc slicznie dziekuje.

JeŚLi PoMOgŁEM dAJ PiĄtAKa;]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale, marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.

Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ConcordiaMt2,Tavia,Tiveria

 

 

Tiveria- exp zblizony do PL? Dwa dni i 78lv ...

Tavia- za duzy exp

Concordia- 5h grania eq 9, 30lv.

 

Concordia,Ravia,Balmora,Tavia,Tiveria

Concordia, up

Tavia, up

Tiveria up,

Ravia- znajomosci, navi, nooby

Balmora- za duze ceny, na hardzie ciezko o 1kk, a trutki po 30kkk stoja ^ ^

Opublikowano

 

 

 

Tiveria- exp zblizony do PL? Dwa dni i 78lv ...

 

Dwa dni i 78 !? to chyba 24h i yangi na start

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium gdzie nie ma 6/7 na klasy i nie ma osobnego eq na klasy tak jak na ethanie.

Dodatkowe Info: Zeby działał BS

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

sygna.png

Opublikowano

Dwa dni i 78 !? to chyba 24h i yangi na start

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium gdzie nie ma 6/7 na klasy i nie ma osobnego eq na klasy tak jak na ethanie.

Dodatkowe Info: Zeby działał BS

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zobacz sobie stronke tiverii, ktory lv ma top1, a potem look cale top 10... To jest hard? Prowokacja a nie hard ;>
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy /4 fun
Dodatkowe Info: cos podobnego do 4funmt2 czyli stalka bojowe itp w shopie bardzo prosty exp . By ulepszac nie potrzeba za duzo ulepszen . i duzy drop kasy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

 

A i nie Promt2 bo tam grałem

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Dużej Ilości garczy Bardzo duzej .Dodatkowe Info: Mogą być 6-7 bony ale tez i nie muszą .Nagroda za pomoc: z góry dziękuje za pomoc Chodzi mi o TOP 5 Serwerow na ktorych gra najwiecej ludzi z gory za pomoc slicznie dziekuje.

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej Ilości garczy Bardzo duzej .

Dodatkowe Info: Mogą być 6-7 bony ale tez i nie muszą .

Nagroda za pomoc: z góry dziękuje za pomoc Chodzi mi o TOP 5 Serwerow na ktorych gra najwiecej ludzi z gory za pomoc slicznie dziekuje.

Ravia.eu. Serwer hard, ludzi gra sporo, do tego dobrze się trzyma i jest stabilny.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy /4 fun

Dodatkowe Info: cos podobnego do 4funmt2 czyli stalka bojowe itp w shopie bardzo prosty exp . By ulepszac nie potrzeba za duzo ulepszen . i duzy drop kasy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

 

A i nie Promt2 bo tam grałem

Virtual
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy /4 fun

 

Dodatkowe Info: cos podobnego do 4funmt2 czyli stalka bojowe itp w

shopie bardzo prosty exp . By ulepszac nie potrzeba za duzo ulepszen . i

duzy drop kasy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

 

A i nie Promt2 bo tam grałem

Eruris w pewnym sensie spełnia Twoje wymagania.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, ciężko o dobre EQ, ulepszcze, eq. Exp, drop i yangi bardzo podobne do PL. W IS żeby było/y: jezdziectwo (bojowiec, militar, medale, marchewka), dodania 1-4, zmiany 1-4. Nie chce Balmory, Ravi, Tradiora.

Dodatkowe Info: Minimum 350 graczy online, admini ogarnięci.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Oprócz: Tiveria, Balmora, ConcordiaMt2, Ravia, Tavia.

 

I proisłbym tym razem bez kpin... Nie podawajcie hardy, które są prostsze od wielu medium -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...