Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Szybkim expie (2-4 dni max level), łatwym bonowaniem EQ, szansą w pvp ze starymi graczami serwera

Dodatkowe Info:

 

serwer 4fun/pvp

Nagroda za pomoc: lajk

 

linaresmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expem

Dodatkowe Info: serwer 4fun/pvp

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby dropily skatki oprucz ravi triador

Dodatkowe Info: HARD / medium

Nagroda za pomoc: lajk

 

Nostidla działa..

 

concordia, nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie (2-4 dni max level), łatwym bonowaniem EQ, szansą w pvp ze starymi graczami serwera

Dodatkowe Info: serwer 4fun/pvp

Nagroda za pomoc: lajk

 

ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: HARD
Dodatkowe Info: Koń na start, lub bardzo łatwo do załatwienia.
Nagroda za pomoc: LIKE

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD

Dodatkowe Info: Koń na start, lub bardzo łatwo do załatwienia.

Nagroda za pomoc: LIKE

concordiamt2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD

Dodatkowe Info: Koń na start, lub bardzo łatwo do załatwienia.

Nagroda za pomoc: LIKE

Ravia - wystarczy dropnąć medale

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD

Dodatkowe Info: Koń na start, lub bardzo łatwo do załatwienia.

Nagroda za pomoc: LIKE

Triador , Ravia

 

Nie ma hard z koniem na start :D (chyba,że jakoś 200 osobowy)

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hmm, miłej atfosmerze, serwer medium bądź hard, gdzie gra dużo graczy, bardzo dużo.
Dodatkowe Info: Niekoniecznie polski, zagraniczny też moze być. Ale mimo wszystko wolałbym polski.
Nagroda za pomoc: 5 like 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hmm, miłej atfosmerze, serwer medium bądź hard, gdzie gra dużo graczy, bardzo dużo.

Dodatkowe Info: Niekoniecznie polski, zagraniczny też moze być. Ale mimo wszystko wolałbym polski.

Nagroda za pomoc: 5 like 5 gwiazdek w profilu

Ravia.eu , Triador.pl

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4Fun/Brak Lagów/Polski serwer
Dodatkowe Info: Zależy mi na dobrym serwie, gdzie będę mógł użyć BSa, najlepiej jakby u handlarki było 200 zmianek, szybki exp, duży drop, bossy itd. W miarę świeży serwer. Podobny do Tanirusa
Nagroda za pomoc: Co Chcecie
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: klimacie
Dodatkowe Info: nie za łatwy nie za trudny serwer
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, dobry drop yang, bony wchozące o maksymalnych wartościach, brak średnich w itemkach pvp
Dodatkowe Info: Global, średnia ilość ludzi
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na:

Serwer z minimum 500 graczy online, wojny gildii.


Dodatkowe Info:

Koń na start,

Team ktory dba o serwer,

Żeby ostatni set z systemu ulepszeń nie był setem: http://www.mpcforum.pl/topic/794563-tut-nowe-zbroje-z-najnowszego-patcha/ ,

klasy postaci były zbalansowane tak że każdy ma szanse wygrać w PVP,

Bez bonu 6/7,


Nagroda za pomoc: Like


Opublikowano

Diamond odpada, czy tam administracja coś działa to nie wiem rozgrywka jest nudna ciągle tylko Se Pong i tak w kółko.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sredniej ilosci ludzi, na tym żeby to był Medium, sredni exp, brak stalek ani takich rzeczy w sklepie, ogarnięta administracja.
Dodatkowe Info: DiamondMT2 odpada, server ma być nie za łatwy i nie za trudny, czyli Medium :>
Nagroda: Like ;>

 

Brak wzoru bo mi nie działa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

osób 500+

serwer który nie istnieje dłużej niż 3 miesiące

serwer gdzie odbywają się różne EVENTY.

______________________________________________________________________________________________________________

Dodatkowe Info: Bez Bon 6/7 , brak 6 skila ,

hp w itemach max 3k

system ulepszeń nie za duży z 1 itema max 3 inne ,

w miare łatwo zdobywać ulepszacze

bonusy wchodzą max

LVL około 150

nie za dużo "nowości" typu pety itp

malo bugów

serwer na którym miło spędze swój wolny czas

serwer stabilny bez cofek i ciągłych przerw :)

Nagroda za pomoc: Laik i like profil <3

Odpada Draconis



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sredniej ilosci ludzi, na tym żeby to był Medium, sredni exp, brak stalek ani takich rzeczy w sklepie, ogarnięta administracja.
Dodatkowe Info: DiamondMT2 odpada, server ma być nie za łatwy i nie za trudny, czyli Medium :>
Nagroda: Like ;>

 

Brak wzoru bo mi nie działa.

25 lipiec <3 wraca xlast2 mam nadzieje że zawitasz :) Na mpc masz prezentacje to strona xlast2.xaa.pl i na facebooku xlast2 ciągłe informacje a jak narazie to polecam Nervil.

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : eyasy\ medium podobne do elitemt2

Dodatkowe Info: nie chce mieć kd elitarnych i chce żeby kd były max +6

Nagroda za pomoc: Lajk...

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD

Dodatkowe Info: Koń na start, lub bardzo łatwo do załatwienia.

Nagroda za pomoc: LIKE

idź na ravie tam czytasz medale więc to żaden problem

93988298266825447943.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy / medium
Dodatkowe Info: Łatwy exp i drop yang, ogarnięta administracja, kolczyki z defem i atakiem (to najbardziej)
Nagroda za pomoc: LIKE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...