Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 99, Z epików co najwyżej Hwang i Tryton. Nie musi być polski ! :D

Dodatkowe Info: Grałem na ravii i ten serwer się dla mnie nie nadaje ;p

Nagroda za pomoc : Like ! :P

warum.pl
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !!! : grałem na arius , avalon , glador , anrela , divine world , xenox , extreme , gondor , imeti2 , diamond itp itd.
Zależy mi najbardziej na: dużo najnowszych broni i zbroji i tych nowszych bossów i mobów
Dodatkowe Info:typ serwera : Medium , 4FUN , Easy , pochodzenie serwa obojętne
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !!! : grałem na arius , avalon , glador , anrela , divine world , xenox , extreme , gondor , imeti2 , diamond itp itd.

Zależy mi najbardziej na: dużo najnowszych broni i zbroji i tych nowszych bossów i mobów

Dodatkowe Info:typ serwera : Medium , 4FUN , Easy , pochodzenie serwa obojętne

Nagroda za pomoc: like

 

Może azmal.pl?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !!! : grałem na arius , avalon , glador , anrela , divine world , xenox , extreme , gondor , imeti2 , diamond itp itd.

Zależy mi najbardziej na: dużo najnowszych broni i zbroji i tych nowszych bossów i mobów

Dodatkowe Info:typ serwera : Medium , 4FUN , Easy , pochodzenie serwa obojętne

Nagroda za pomoc: like

 

DivineWorld s2.

http://www.mpcforum.pl/topic/466148-divineworld-s2-dedyk/

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:max 99/127 podobny to yt2game lub exteremeS2 stary co byl max 127

Dodatkowe Info:malo nowych broni i zbroi

Nagroda za pomoc:daje + i 5

Balantia .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Jaki global wybrac?

 

PL , PH, SG , US ? ?

 

 

Nagroda za pomoc: Plusik :)

 

PS. Prosze o uzasadnienie odpowiedzi

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Jaki global wybrac?

 

PL , PH, SG , US ? ?

 

 

Nagroda za pomoc: Plusik :)

 

PS. Prosze o uzasadnienie odpowiedzi

PH. Dlaczego? Kopia znakomitegoo SG. Jak masz zaczynać to zacznij na PH, może jeszcze dogonisz topke :)

Dużym + PH to to, że nie ma tam żadnych cheaterów i gra jest równa.

ktoś i coś

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Jaki global wybrac?

 

PL , PH, SG , US ? ?

 

 

Nagroda za pomoc: Plusik :)

 

PS. Prosze o uzasadnienie odpowiedzi

SG - stary, dobry Global ze smakiem lekkiego priva.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:W miare dużo ludzi , ale też nie za dużo , ogarnięta administracja,brak 6/7b albo żeby były w sklepie.
Dodatkowe Info:Grałem na : DivineWorld,Glador,eruris,pandora,imetin,camerion,cavalos.
Nagroda za pomoc: lajk i co byście tam jeszcze chcieli

74087101576427940179.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Jaki global wybrac?

 

PL , PH, SG , US ? ?

 

 

Nagroda za pomoc: Plusik :)

 

PS. Prosze o uzasadnienie odpowiedzi

ph,znacznie lepiej sie gra narazie,nie ma botków (na sg też) nowy global :)

jezeli chcesz grac zapraszam chunjoooo

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miare dużo ludzi , ale też nie za dużo , ogarnięta administracja,brak 6/7b albo żeby były w sklepie.

Dodatkowe Info:Grałem na : DivineWorld,Glador,eruris,pandora,imetin,camerion,cavalos.

Nagroda za pomoc: lajk i co byście tam jeszcze chcieli

VirtualMT2 lub DiamondMT2 powinny Ci wpaść w oko. Na tym pierwszym bardzo dużo graczy i ogarnięta administracja (serwer nie został wyłączony, ani nie padł od 200 dni!).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Hw,itp u npc, server EASY/PVP
Dodatkowe Info:

TYLKO 4FUN/PVP
Nagroda za pomoc: Plusik (+)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Hw,itp u npc, server EASY/PVP

Dodatkowe Info:

TYLKO 4FUN/PVP

Nagroda za pomoc: Plusik (+)

 

GladoR,HammerMT2

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

VirtualMT2 lub DiamondMT2 powinny Ci wpaść w oko. Na tym pierwszym bardzo dużo graczy i ogarnięta administracja (serwer nie został wyłączony, ani nie padł od 200 dni!).

 

Virtual grałem po paru minutach zrezygnowałem , diamond też grałem ale widzę że sie trochę pozmieniało więc przetestuje , łap lajka , a ja czekam na jakieś inne propozycje ;)

74087101576427940179.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Dodatkowe Info:

Nie wiem co wybrac XenoX czy ProMt2?
Nagroda za pomoc: Plusik (+)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nie wiem co wybrac XenoX czy ProMt2?

Nagroda za pomoc: Plusik (+)

ProMT2 , bardziej pod pvp jest jesli o to ci chodzi .

74087101576427940179.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Ranking PVP serwer Easy
Dodatkowe Info:Zależy mi na rankingu PVP, aby serwer był easy/forfun ale nie tak że 250 od razu, jakoś jak się ktoś przyłoży to w tydzień/2 no i eq, żeby było dużo opcji ale też nie tak jak na xenoxie że do jednej zbroi 20 ulepszeń.. :D Tak mniej więcej po 5/10 do zbroi ale o wiele więcej do broni :) I żeby o ulepszacze łatwo bardzo nie było (wiem wybredny jestem :D)Edit: Ogółem najbardziej na rankingu PVP mi zależy więc podawajcie serwery z rank PVP też :D
Nagroda za pomoc:Kilka Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nie wiem co wybrac XenoX czy ProMt2?

Nagroda za pomoc: Plusik (+)

XenoxMT2 to serwer znany ze sprzedaży ekwipunku z navi - poza tym jest już bardzo stary. Ja bym wybrał ProMT2.

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ranking PVP serwer Easy

Dodatkowe Info:Zależy mi na rankingu PVP, aby serwer był easy/forfun ale nie tak że 250 od razu, jakoś jak się ktoś przyłoży to w tydzień/2 no i eq, żeby było dużo opcji ale też nie tak jak na xenoxie że do jednej zbroi 20 ulepszeń.. :D Tak mniej więcej po 5/10 do zbroi ale o wiele więcej do broni :) I żeby o ulepszacze łatwo bardzo nie było (wiem wybredny jestem :D)Edit: Ogółem najbardziej na rankingu PVP mi zależy więc podawajcie serwery z rank PVP też :D

Nagroda za pomoc:Kilka Like

ProMT2 jak wyżej, VirtualMT2 lub DiamondMT2- to serwery easy/medium, które powinny Cię wciągnąć (nie do końca rozumiem to z tym rankingiem PVP).

Opublikowano

@up

 

Chodzi mi o ranking pvp, bo gdy ktoś wbije 250 to wyżej w ranku nie podciągnie a tak to każdego killa ci nalicza i leci do rankingu np

 

x1-1999 killi

x2-1800 killi

x3-1503 killi

 

Rozumiesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...