Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Niktos

Koty Widzą Duchy?

Koty Widzą Duchy?   6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Koty Widz? Duchy?

• tak
      4
    • nie
      2

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

8 postów w tym temacie

mi bardzo często giną psy a kot to ciągle po podwórku chodzi to pod samochód nie wpadnie no to tak wydaje mi się że koty widzą duchy ponieważ mój kot wypiął pazury i tak jak zawsze kot odstrasza(wiecie o co mi chodzi) no i patrze mój kot tak dziwnie(tak jakby widział psa) robi i nagle ucieka patrze dookoła a tu nic niema

wierze w duchy magie itp

chce usłyszeć wasze zdanie o tym kocie i weźcie pogadajcie ze mną na poważnie a nie tylko odpierdalata nie wiem co chce pogadać z normalnymi ludźmi jak masz pisać buhahaha zal mi cie itp to w ogóle nie na temat to lepiej nie pisz nic

@
wejdźcie sobie na Google i wpiszcie
KOD
Czy Koty Widzą Duchy?
bo mi kumpel mówił (24 lat) ze jak za długo kota w rekach trzymasz(on pochłania duchową energie i jak chce uciec a ty mu nie dasz to on umiera z nadmiaru duchowej energi i trzymałem kota i się wyrywał(szarpał i miałkał) to go pościłem i se poszedł

Ja tez czasami widze duchy xD.Wez odpusc sobie,kot sie rozciaga moze albo cos ,a ty odrazu ze duchy widzi tongue.gif

I nie wierz w zadne magie itp bo to glupoty wink.gif

Humf, jeżeli twój kot widzi duchy (a ty w nie wierzysz) to jesteście sobie równi.

A tak serio, wydaje mi się mało prawdopodobnym, żeby kot widział duchy, może jestem jakąś osobą o zamkniętym umyśle, ale nie wydaje mi się.
Poza tym, jednego z moich kumpli przejechał samochód, jak miał 8 lat.....mój dziadek nadal żyje. Dziwne?

Skoro kot dziwnie się zachowuje to musisz mieć ducha. Jeżeli czujesz jakiś oddech na karku to na 99% jest to duch Pedo Bear'a bo on atakuje od tyłu. Lubi dziewczynki, więc jest 1% szans, że to nie on. Ale lepiej pilnuj tyłka.

Dordo, naprawdę, mogłeś być łagodniejszy....
Przecież można równie dobrze wyśmiewać dowolną religię...Macie dowody na istnienie Boga? Nie. Ale w niego wierzycie (To znaczy, jak mi się wydaje, większość). Macie dowody na istnienie duchów? Nie. I w nie nie wierzycie? Dlaczego? Odpowiedzcie sobie sami...

CYTAT(Owned! @ Sep 4 2009, 07:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Skoro kot dziwnie się zachowuje to musisz mieć ducha. Jeżeli czujesz jakiś oddech na karku to na 99% jest to duch Pedo Bear'a bo on atakuje od tyłu. Lubi dziewczynki, więc jest 1% szans, że to nie on. Ale lepiej pilnuj tyłka.

Prędzej murzyn. Zapewne chowa się w szafie ;<

CYTAT
bo mi kumpel mówił (24 lat) ze jak za długo kota w rekach trzymasz(on pochłania duchową energie i jak chce uciec a ty mu nie dasz to on umiera z nadmiaru duchowej energi

To wy wszyscy tam jesteście ostro je*** laugh.gif

CYTAT
Prędzej murzyn. Zapewne chowa się w szafie ;<

Sam jesteś mudżyn D: murzyn w szafie jest stary. Teraz trzeba uważać na kaszank0natora O_O

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0