Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vTUT] Minecraft Killing Machine - Automatyczna farma krów


32stycznia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Oto moja automatyczna farma krów w fazie beta ;p

 

http://www.youtube.com/watch?v=GaJpyWYv-Ck&feature=youtu.be

 

Zasada działania;

 

1. Krowy chodzą po pseudo łące.

2. Zostają zepchnięte do dołka o wysokości 3 klocków skąd nie wyjdą.

3. Zapadnia pod nimi zostaje zwolniona.

4. Krowy przelatują przez lawę podpalając się a następnie spalając przez co mamy pieczone mięsko.

5. Woda spycha nam jedzonko do punktu zbioru.

 

Texturpack to faithful 32x 1.2.3 oraz Optifine 1.2.3

Opublikowano

Nie jest to automatyczne ze względu na to ze jest to jednorazowego użytku.

Poleci like za pomysl bo jest spoko ale :

-Nie kazdy na survivalu ma creativa

-Nie da sie uzyc kilka razy

Pozdrawiam, leci like za dobre checi i fajny pomysl.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Nie jest to automatyczne ze względu na to ze jest to jednorazowego użytku.

Poleci like za pomysl bo jest spoko ale :

-Nie kazdy na survivalu ma creativa

-Nie da sie uzyc kilka razy

Pozdrawiam, leci like za dobre checi i fajny pomysl.

 

w zasadzie to nie tutek tylko ukazanie tego co zmajstrowałem.

 

po 1, krowy 'podtrzymujące rasę' można trzymać nad pseudo łąką w jakiś boxach i porostu kiedy na łące się skończą mam w zapasie parę sztuk które mogę rozmnożyć i je wyprowadzić na pseudo łączkę np. wodą żeby sobie nic nie zrobiły

 

po 2, trzeba ładnie i estetycznie pochować kable i zrobić jakiś porządny panel

 

po 3, to nadal beta mechanizmu ;p

 

mam kilka pomysłów na udoskonalanie pomysłu;

 

1. Dać płotki przyczepione na lepkie pistony wysuwające się z ziemi tuż przed dołem gdzie jest zapadnia.

2. Woda zbierająca itemy napierała by z dwóch stron a gdzieś po środku by była dziura 1x2 na te itemki, oczywiście krowa wleci tam ale nie przejdzie dalej bo na dole będzie 1 kratka przerwy i żeby TYLKO itemky przelazły ;p

 

no i estetyka, trzeba to jakoś ładnie zrobić, być może w jakimś budynku zadaszonym i oczywiście kable pochować ;p

 

dzięki za lajki

Opublikowano

Moim zdaniem wgl nieprzydatne... Zrobisz to jedynie z ,,czitami,, chyba ze będziesz rozmnazal dany rodzaj zwierzęcia, lecz skąd wezmiesz następne i następne i...

Mozna wykozystać jakoś na serwerze z mobspawnerami ;) Lecz nie jest automatyczna ponieważ:

-Trzeba spawnić zwierzęta

 

-Przeciągać dzwignie

 

Osobiśnie nawet mi się podoba, dostaniesz Lajka za kreatywość ;)

Dziękuję i pozdrawiam ;O

Zbieram + :)

Opublikowano

Zrób najpierw farme krów a potem farme jedzenia, z farmy krów zrób cos takiego ze jak bedzie za duzo krow to same bedą na łąke wchodziły,całąść podwyzsz zeby spływ ogólny zz mięskiem był na wysokości "0" i dźwignie są nie potrzebne spływ moze byc caly czas tylko te farme krów zrób bedziesz przychodził tylko odbierał mięsko robiłem juz wiele farm i ta twoja niestety nie zrobiła na mnie wrażenia.

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...