Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skin


Lexar.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym poruszyć temat, który dotyczy stylu na forum.

Mianowicie RMCF, i chyba nie tylko on ma Skin i jest to chyba Fluo, albo jakiś inny ciemny.

Czemu On/Oni (Admini/GM'owie) mają taki skin a my nie ?

 

Aby zobaczyć tego skina proszę wchodzić w poniższe tematy które znajdują sie w dziale Zbanowani,

a następnie klikać w tych tematach w link ze strony screenshoter.

 


http://www.mpcforum.pl/topic/579410-krzysztofa/
http://www.mpcforum.pl/topic/579401-ztec/
http://www.mpcforum.pl/topic/582219-permdaronian/
http://www.mpcforum.pl/topic/580181-inexus/

 

Pozdrawiam Tyler !

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Kolejna sytuacja, w której większość userów jest poszkodowana przez "nierówność"

Niektórym zmieniacie nicki, niektórzy mają inne skiny, niektórzy dostaja Modki za byle co..

Temat nie służy w celu obrażania Administracji, jednak troszkę postawilibyście się na miejscu innych userów, którzy siedzą na forum, i się o coś starają, a przyjdzie inny, i za nic dostanie : rangę, styl, zmianę nicku.

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

skin został wyłączony

Idę o dychę, że i tak dalej na nim śmigacie. Żenujące, jeszcze powiedzcie, że tylko testowaliście.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Robicie problemy z niczego.

 

Mieliśmy ten skin, ponieważ udostępniłem go kokoszowi żeby wrzucił na MPC. Pytając go jak wygląda dał globalom dostęp do niego. Skin gdy zostanie w pełni odbugowany zostanie udostępniony dla userów. Jeszcze jest dużo pracy przy nim. Nie możemy udostępnić pobugowanego skina.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...