Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak edytować serverinfo.py


Yanni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co mogłem to pozmieniałem ale nie działa prosze o pomoc.

 

import locale

if locale.IsEUROPE():
STATE_NONE = "..."

STATE_DICT = {
0 : "....",
1 : "NORM",
2 : "BUSY",
3 : "FULL"
}

SERVER01_CHANNEL_DICT = {
1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"5.89.188.66","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,},
2:{"key":12,"name":"CH2   ","ip":"188.165.203.99","tcp_port":16000,"udp_port":16000,"state":STATE_NONE,}, 
3:{"key":13,"name":"CH3   ","ip":"188.165.203.99","tcp_port":18000,"udp_port":18000,"state":STATE_NONE,},
4:{"key":14,"name":"CH4   ","ip":"188.165.203.99","tcp_port":20000,"udp_port":20000,"state":STATE_NONE,}, 
}

REGION_NAME_DICT = {
0 : "POLAND", 
}

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
0 : {
1 : { "ip":"5.89.188.66", "port":11002, },
}
}

REGION_DICT = {
0 : {
1 : { "name" : "Furix", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, }, 
       },
}

MARKADDR_DICT = {
10 : { "ip" : "5.89.188.66", "tcp_port" : 13000, "mark" : "120.tga", "symbol_path" : "120", },
}

TESTADDR = { "ip" : "210.123.10.153", "tcp_port" : 50000, "udp_port" : 50000, }

Opublikowano

Gdy już to ustawie klikam normalnie w ikonke klienta którego zmieniałem i nie będzie paczować?

Opublikowano

Gdy już to ustawie klikam normalnie w ikonke klienta którego zmieniałem i nie będzie paczować?

 

Musisz jeszcze usunąć wszystkie rzeczy związane z patcherem, torrentem. :)

Opublikowano

Tzn... jak mam to zrobić żeby już działało na mój server hamachi?

Opublikowano

odpal przez spolszczenie/launchera i nic nie patchuj a serwerinfo zastąp tym które jest orginalne. Tylko najlepiej zrób swoje ewentualnie trzeba będzie pong zmienić

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Nie wiem jakie mam porty zakładałem server dawno temu więc nie pamiętam. Kiedy wkleje spolszczenie do edytowanego klienta wywala mi:

 

blad2p.jpg

 

:(

Opublikowano

Błąd log wyskakuje wtedy gdy spolszczenie nie jest kombatybilne z clientem/plikami. Czyli spol np 2k08 a pliki client 2k10 spróbuj na innym może złego kamera masz nie z tego roku co spolszczenie.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

A skąd pobiorę kreator spolszczenia żeby zrobić nowsze, wybacz jestem początkujący dawno tego nie robiłem, siedze przy tym cały dzień i nic. :/ Edytowałem server Atlantis MT2 spróbuje jeszcze stary xenox..

Opublikowano

Pobierz Connect Changer i tym robisz spolszczenie.

A skoro masz pliki/serwer 2k08 to kamer mod też musi być z 2k08

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Może porty źle ustawiłem, jak jest sprawdzić? To pewnie któreś z ustwień w portmapie no ale które?

 

@edit connect changer nie jest prawidłową aplikacją win32 ... :/

 

Zrobiłem też inną wersją nic nie pomogło. :(

Opublikowano

Porty masz dobre bo log nie wyskakuje od portów tylko błąd połączenia. Wina leży po stronie clienta a kamer moda nie są kompatybilne ze sobą

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Może masz jakieś działające linki do obydwu wersji tego kamer moda bo jak patrzę to wszystkie wygasły.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...