Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] NosAngel.it


SonixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Poszukałem trochę na google o NosAngel i znalazłem coś :) może niektórzy z was to znają ale może i nie :)

 

http://www.inforge.n...D-nosangel.html

 

To strona którą znalazłem :) A to zawartość:

 

Salve community,

comincio col dire che sono nuovo su questo forum quindi scusatemi se ho fatto o detto qualcosa di male.

 

E' da un po che lavoro a questo progetto in Free Time ..

 

Mi sono bloccato in un punto del login, dopo passato questo non dovrei piu aver problemi fino alla selezione personaggio e se mi va bene anche oltre..

 

Ho collegato il server al client e mi sono fatto arrivare ID e PW,

ho decodificato sia l'ID che il resto ma ora mi sorge una domanda..

 

La password non riesco a decodificarla, non so di che tipo ?..

un amico non so se conscete : Cryptic ? riuscito ma non mi ha detto come ed ? da un po che non lo sento..

 

Questo ? ci? che mi ha detto:

 

la sequenza di byte HEX .... rappresenta la stringa ...

 

1) 10027B43625673327E4 test

2) 782651 a

 

Suggerimento: una stringa HEX ha un numero di caratteri dispari, l'altra pari,

? leggermente diverso il procedimento iniziale.

 

Se avete voglia di aiutarmi provate a decodificarmi questo : 2235444655275347B413D123F25383 ? da una settimana e passa che ci sto provando ma non riesco proprio..

 

Una volta fatto questo potrei dire che il login ? fatto ^^ questo ? ci? che mi arriva..

 

SE RIUSCITE PER FAVORE POSTATEMI QUA SOTTO IL PROCEDIMENTO CHE AVETE FATTO E LA PAROLA CHE NE' USCITA FUORI ^^ .

 

A to tłumaczenie według google ;)

 

Społeczność Witam,

Zacznę od stwierdzenia, że ??jestem nowy na tym forum więc wybaczcie jeśli ja lub powiedział coś złego.

 

Jest trochę do pracy nad tym projektem w czasie wolnym ..

 

Utknąłem w punkcie logowania, po przekroczeniu tego, że nie powinnam mieć więcej problemów z wyborem postaci, a jeśli mam szczęście poza ..

 

I podłączony do serwera do klienta, a ja dostałem identyfikator i hasło,

I dekodowane identyfikator niż reszta, ale teraz pojawia się pytanie ..

 

Hasło nie może rozszyfrować, ja nie wiem, jakie to jest ..

przyjaciel nie wie, czy conscete: Cryptic udało, ale nie mów mi, jak i dla niektórych, że nie czuje ..

 

To, co powiedziałem:

 

ciąg liczb szesnastkowych .... reprezentuje ciąg ...

 

1) Test 10027B43625673327E4

2) 782651 do

 

Wskazówka: ciąg HEX ma nieparzystą liczbę znaków, pozostałe rówieśników,

różni się nieznacznie w pierwotnym postępowaniu.

 

Jeśli chcesz pomóc mi spróbować tego decodificarmi: 2235444655275347B413D123F25383 to tydzień mija, że próbuję, ale po prostu nie mogę ..

 

Gdy to nastąpi mogę powiedzieć, że logowanie jest zrobione ^ ^ to co mam ..

 

JEŚLI MOŻESZ PROSZĘ POSTATEMI TUTAJ W przypadku, zrobiłeś i słowa, że ??"OUT OUT ^ ^.

___________________________________________________________________________

 

Nigdzie nie pisało że zakaz kopiowania :) więc dozwolone :)

Jeśli temat jest zbędny można go zamkąć ;)

itr0fv.png

Opublikowano

Pisałem już to. Ale niby dobrze że wrzuciłeś na temat.

Nosangel zaraz będzie.

Opublikowano

Ja sądzę, że ten serwer będzie wkrótce a nie w najbliższym czasie. Na tym włoskim forum nie piszą nic o Nosangel jest tylko 1 temat, który jest bez zadnej odpowiedzi. Na serwer będzie trzeba poczekac.

Opublikowano

Ten temat założył newbie włoski który nie ma pojęcia co się dzieje z serwerem.

Pamiętam jak na jakimś serwerze robili strone to od ogłoszenia "strona w budowie" do startu mineło 2 tyg.

Nosangel to nie podróba bo mają wykupioną strone. Nie ma się co poddawać. 2 godziny od założenia tematu. 1-sze 4-ry posty to podjara - dwa ostatnie smutek i żal.

Spokojnie. Jak będzie serwer to się o tym dowiecie. Trzeba czekać, Bóg da to będzie w tym tyg.

Opublikowano

Może robią portal o grze, a nie serwer. Tak też może być ;>

 

Mało prawdopodobne, trzeba czekać. Miejmy nadzieję, że start będzie w tym tygodniu.

Opublikowano

a słyszałeś o kodowaniu linków??

@topic czekajmy a sie doczekamy

Zakaz handlu na forum

Coming

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...