Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić własną klase na botach?


Gathlad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić własną klase na botach ? Zrobiłem Cod Moda na botach ale nie wiem jak zrobić własną klase. Pomoże ktoś ? :x

Opublikowano

jest to osobny plik który musisz wgrać do coda

 

A czy nowy czy stary nie wiem

chyba stary

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Brałem by Przem00. Chyba stary (są podstaowe klasy takie jak snajper, komandos, strzelec wyborowy itp.). Mam link do zrobienia klasy tylko nie wiem co dalej. Gdzie co powrzucać itp. Pomożecie ?

Opublikowano

Paweł ty zamiast tak linki wysyłać to lepiej zacznij czytać dokładnie temat:D

Jeżeli masz cod'a nowego to wejdź w ten link od pawła,jeżeli stary to podaj nam ten plik

 

 

EDIT

ALE PRZEMO NIE ZROBIŁ COD'A TYLKO PEYOTE WIĘC PODAJ LINK DO TEGO:D

Opublikowano

Nie wiem o co chodzi :D Brałem z tąd

. Mam coś odnowa pobrać ? Jak coś nie tak to moge odnowa zrobić. Pobrać nową wersje czy coś takiego.
Opublikowano

przykładowa klasa:

#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <codmod>
#include <fun>

new const nazwa[]   = "Ninja";
new const opis[]    = "Ma bronie";
new const bronie    = (1<<CSW_P228)|(1<<CSW_HEGRENADE)|(1<<CSW_M4A1);
new const zdrowie   = 1;
new const kondycja  = 11;
new const inteligencja = 12;
new const wytrzymalosc = 12;

public plugin_init()
{
   register_plugin(nazwa, "1.0", "amxx.pl");

   cod_register_class(nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);
}

public cod_class_enabled(id)
{
   give_item(id, "weapon_hegrenade");

}

PDG KARTEL

Opublikowano

Tak jest to nowy cod

Więc;

Robisz klasę z tej strony:

http://amxx.pl/generator-klas/

Pobierasz tą klasę i wrzucasz do:

addons/amxmodx/plugins

I kopiujesz nazwę tej klasy i dodajesz ją tutaj:

addons/amxmodx/configs/plugins-codmod

W tej linijce

;Klasy

pod tym:

codclass_holygamer.amxx

Opublikowano

Przecież jest exp za zabójstwo tylko na botach nie działa

Jeżeli chcesz zmienić ilość expa za jakieś rzeczy to wejdź w

addons/amxmodx/configs/codmod.ini(coś takiego)

Opublikowano

Przecież jest exp za zabójstwo tylko na botach nie działa

Jeżeli chcesz zmienić ilość expa za jakieś rzeczy to wejdź w

addons/amxmodx/configs/codmod.ini(coś takiego)

codmod.cfg ;)

Linijka: cod_killxp

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...