Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Survival+Frakcje[LikeCarft][20Slotów]Zaprasza ekipa


Kamil3356

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na nowy serwer

Survival

Ip:188.165.21.130

Poszukujemy WebMastera/Specjalisty od Stron WWW/Forum

Za zrobienie Forum bedzie nagroda Moderatora Serwera i Administaratora Forum

 

 

Informacje

Serwer jest fajny Ekipa zgrana kiedyś to był FB/Surv Ale teraz dodalismy Frakcje

i jest sam Survival bo robily na spawnie Gildie xD

Zapraszam do Zakupu Vipa i SuperVipa.

Serwer jest moim zdaniem ''Fajny''

Tylko SuperVipow i Administracij można robić gildie bo tak było ich miliony.

PS:Zapraszam do gildi Krzyżaków xD

 

 

Administracja

Właściciel:Szymcio112

SuperAdmin:Kwapisz,Hardkox

Admin:Hizo2

Mod:Dzilos

 

SCREENY

Brak to jest Surv - . -

 

 

Plugliny:

Massa (Dużo)

 

 

 

 

 

 

Zapraszam wszystkich Graczy Gry Minecraft :)

Przepraszam za dawanie itemów :/

Już to nigdy nie nastopi

Opublikowano

Nie Polecam !!!

Po pierwsze admini to jakieś dzieci latają , rozdają itemy graczom z ich gildii między innymi Krzyżacy.

Vipy posiadają gamemoda full itemy za głupiego sms-a śmiech na sali oraz mają możliwość teleportacji Nas do ich bazy oraz Oni mogą się teleportować do Nas i zaliczamy zgoń.

Stanowczo nie polecam zmarnowałem tam 2 dni grania ;/ Najgorszy serwer na jakim grałem

Opublikowano

forum ja mogę zrobić ale wy ogarnijcie serwer

Masz coś do mnie? To masz coś do mojego klanu.

GOOD LUCK GRACZU.

POMOGŁEM DAJ LIKE!

Sygnatura została stworzona przezemnie dlatego są w niej błędy! :)

mca.png

Opublikowano

@

UciN

Znam twój nick.Spoko zmienie wszystko moglismy dać FreeBulid Poraszka jak dla mnie.Przepraszam że dawałem itemki Wiem to SUrvival Zarz ich Ogarne .No ale jak mi caly czas spam jest ja nie widze co wy piszecie dlatego nie moge pomóc cały czas na czace jest mój nick.Zaaraaz poprawie Wszystko

Opublikowano

Wiecie powiem wam coś.Zrobiłęm sobie Gildie Krzyzaków znalazłem Ekipa Kolega zrobił gildie Mroczni i tak sie Wkurzyłem bo Wszyscy z Mojej gildi Odeszli Do Mrocznych Wiecie Aż powiem ''Nie polecam gildi Mroczni'' Czemu? Bo Ukradli mi 10 osób.

 

/dblpost

Opublikowano

Serwer to jedno wielkie G,administracja do D.i balans miedzy graczami nie isnieje,vip i super vip powinni byc ulepszeni a nie bogami,wiekszasc komend takich jak f/ creat /f claim bring itd powinny byc dla wszytkich kurna nie ogarki i tyle pozdro:)

ps.mam zamiar zrobic server jak ktos chcialby pomoc lub sobie pograc niech pisze

ps.2 serwer gotowy tylko narazie hamachi czekamy na hosta i git)

Opublikowano

server do d***

 

 

Gildie maja bedrocka, itemy od adminow , rozdaja wszystko jak leci

 

WIELKIE G**** A NIE SERWER

Opublikowano

Postaramy się żeby Vipy nie mieli GameMode i żeby sie nie teleportowali.

PS: Chcecie Rerutacje to Pisać Pogadam z H@

Opublikowano

publikacja serwera na wersję 1.2.4

http://www.mpcforum.pl/topic/591957-likecraft-no-hamachi40-slotowfbsurv/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...