Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Resources] Zestaw grafik dostępnych dla użytkowników.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Jak można robić własne te paski ?? ^^ i jak używać tego BBCode ?

mozna zrobic za pomocą :

-Belt Generator

-Adobe Photoshop

-Paint

Itd...

 

o to lista BBCode by Mlody22pl

 

[b]tekst[/b]

tekst

 

 

[img=costam]

LINK:
[code][url]link[/url]

Obraz:

[img=adres obraza]

txt ukośne

[i]txt ukośne[/i]

Cytowanie textu:

[quote]Cytat;>[/quote]

 

I to chyba tyle ,ale można kombinować z kolorami (-: Pozdrawiam Mlody22pl

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też coś zrobiłem z nudów(mam wysoki ping i lagi w każdej grze nie wiem czemu :) )

 

Więc pomyślałem że mogę coś dla forum zrobić.

 

To pod nowy styl(który mam nadzieje wejdzie w życie forum :] ) :

 

mpccopy.jpg

 

link

http://img509.imageshack.us/img509/5885/mpccopy.jpg

 

Druga pracka:

 

mpcforum4everblue.jpg

 

link

http://img195.imageshack.us/img195/1483/mp...um4everblue.jpg

 

PS. Sorq że wykorzystałem logo :] Mam photoshopa zaledwie miesiąc i nie dużo spędzam z nim czasu :) Także prosze nie wymagać zbyt wiele i nie oceniać surowo :)

graphic.png

76561198059318618.pngAddFriend.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Jak można robić własne te paski ?? ^^ i jak używać tego BBCode ?

 

 

BBcode

 

Poradnik, by hmmm... ? Powiedzmy że nasze wzorce, czyli Admini ;>>>

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?s=&act=legends&CODE=bbcode

 

Te paski hmmm :D?

 

Robisz nowy obraz, 3x3 px(czy tam pxl)

malujesz jakimś brushem 1px... a zresztą, jak chcesz wiedzieć to pm me xD

 

PS. Przepraszam was, za archeologie ;P W końcu, nigdy nie wiadomo kim będziemy w przyszłości...

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

peinfan.png

http://img4.imageshack.us/img4/3310/peinfan.png

To mój pierwszy user bar nie oceniajcie ostro :P

@EDIT: Dam jeszcze jeden :P

akatsukipower.png

http://img685.imageshack.us/img685/1213/akatsukipower.png

@

Coś dla fanów cs

32096796.png

http://img199.imageshack.us/img199/1226/32096796.png

cslogo3.png

http://img5.imageshack.us/img5/897/cslogo3.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Oto mój UserBar jak zrobię więcej do dam edit ;-)

 

1. jajo_xxanex.jpg

 

http://ifotos.pl/img/jajo_xxanex.jpg

 

@EDIT

 

2.gta_xxanqp.jpg

 

http://ifotos.pl/img/gta_xxanqp.jpg

74431642664977353071.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to dodam też swoje "coś". Ostrzegam że nie jest to jakieś super mega wypasione tylko proste dla ludzi z jajem.

 

d033441ba9246e5d.gif

 

[url=www.fotosik.pl][img=http://images29.fotosik.pl/175/d033441ba9246e5d.gif][/url]

 

 

Hahhaha ale zwyłem ! xD

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Takie coś wymodziłem raczej ciut się odróżnia w podpisie ale fajne.

Każdy może sobie to wstawić lecz nie usuwać "By Ventis" :D

 

30431683.png

X


by Me.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

sam robiłem :D

jak coś poprawić to mówcie

 

2j4rrxy.gif

 

Ziutek320

napisz jakiego (tematyka) to może spróbuje.

 

i jeszcze takie teraz zrobiłem

fwiqae.png

18706.png

32265.png

11kcwth.gif

2j4rrxy.gif

fwiqae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...