Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Pisanie PM z poziomu czatu w grze :>


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj jak to wygląda:

http://www.youtube.com/watch?v=cEmC2nN5yLk

 

 

Tutorial jak to zrobić:

1. Rozpakuj swoje root'y

 

2. Przejdź do pliku uichat.py

 

3. Znajdź taki ciąg znaków:

 

__SendTalkingChatPacket(self, text):

 

zamień go na:

def __SendTalkingChatPacket(self, text):
	if str(text)[0] == "@":
		kral = player.GetName()
		chat.CreateWhisper(text[1:])
		chat.SetWhisperBoxSize(text[1:], self.GetWidth() - 60, self.GetHeight() - 90)
		net.SendWhisperPacket(text[1:], "Cześć.")
		self.__ResetChat()
	else:
		self.__SendChatPacket(text, chat.CHAT_TYPE_TALKING)
		self.__ResetChat()

 

no i na czacie wystarczy wpisać:

@nick

(zamiast nick wpisujesz nick osoby do której chcesz napisać)

a gracz otrzyma wiadomość z tekstem "Cześć."

tekst ten można zmienić w kodzie powyżej

 

Źródło:

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1772545-turkish-made-2-mini-python-script.html

 

 

 

Zbieram Lubie To ;]

Opublikowano

nie musisz otwierać okienka z szeptem :D wystarczy tylko na czacie napisać do kogo i koles otrzyma pw od cb

Opublikowano

fajnie fajnie przyda sie

 

 

Ps masz uszkodzony plik windows.dds który znajduje sie w locale_pl >> ui >> windows dlatego nie widzisz tych zakladek typu status,umiejetnosci,emocje,zadania

 

 

@Edit aaa to nie twój client ;p to filmik turecki

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

@Up to sa space...

 

jak wklejałem do notepad to się robiły automatycznie taby, a powinny byc były spacje, dlatego tak napisałem

Opublikowano

Hoho, można z tego zrobić wysyłanie logów (błędów) z gry

 

Może będzie prawidłowo:

fajl

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Hoho, można z tego zrobić wysyłanie logów (błędów) z gry

 

Może będzie prawidłowo:

urllib.urlopen("http://strona/skrypt.php=" + name "=with=" + text[1:]) 

 

Zawsze myślałem, że urlibem czyta się zawartość stron a nie wysyła parametry na serwer :(

50596142255057180250.png

Opublikowano

Zawsze myślałem, że urlibem czyta się zawartość stron a nie wysyła parametry na serwer :(

Och tak! Co mi po głowie chodzi -.-

Inaczej myślałem pisząc to.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Napisalibyscie coś sami a nie kopiujecie z epvp jak leci...

 

po co mamy coś pisać skoro jest już napisane ?

 

refresh

Opublikowano

Mi nie działa to nie wiem czemu dodałem to i nic.. loga mnie przy zalogowaniu z serwera sprawdzałem bez tej zmiany działa z nie działa..

Może ktoś to wrzucić na strone z tabami

xD

Bo nie wiem czy nie za dużo ich robie.

Dziekuje z góry.

Opublikowano

jeśli wywala cię z serwera to musisz spacje an tab'y pozamieniać. tyle, że i tak ( przynajmniej u mnie ) nie działa to :D Wysyłam PM z poziomu czatu i nic się nie wysyła do drugiej osoby;p

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...