Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Build Sunsro Nuker Z Wykorzystaniem Snowshielda


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak pewnie wiecei na sunsro jest teraz snow shield (omg yeah!!!) i oczywiscie robie moj ulubiony typ buildu-nuker!!! i tutaj moej pytanie, robic s/s czy speara??

a jak juz sie zdecyduje ktory z tych buildow to powiedzcie mi jeszcze jaki 2 force procz colda sobie wziac? ja mysle ze fire ale nie jestem 100%. btw. skille tam sa do 100lvl. ale najwazniejsze to pytanie czy lepiej robic speara czy s/s. btw. chce miec tez skille broni nie ma opcji na cold+fire+light. btw2.postac oczywscie full int ;]

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Ja bym robil s/s bo jest lepsze wedle mnie.taki spear to ma wiecej hp ale dzieki tarczy przy s/s moze bloknac i uratowac dupe.ma tez wywrotki dzieki ktorym moze zaoszczedzic hp :) bierz s/s

Opublikowano

1. Jesli full int to oczywiscie tylko s/s.

2. 100/bicheon + 80/cold + 100/fire + 20/light dla speeda ;d

Imbue fire.

 

@Btw

Moglbys podac jakis link do media do sunsro? Jakis aktualny =/

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

Musze powiedzec ze Ja sie wylamie :) polecam spear dlaczego ?:) juz tlumacze

 

1) szybszy exp, mocniejsze hity

 

2) jest snow shield co w polaczeniu z dobrym setem i bronia daje kose xD

 

3) cheuksal 100 cold 100 light 100 ( gralem na isro tym buildem- naprawde dobry)

 

i nie musicie pisac ze taki build to strata postaci bo wcale tak nie jest...

Opublikowano

@up

ja nie moge pojac jak nuker bez fire moze istniec :/

@topic

a jak jest ten snow shield to przeciez w sumie i tak sien ie pada tak czesto, chociaz w sumie to jednak lepiej miec takiego wypasionego defa :D:D robie s/s fire/cold/bicheon :D:D

@bum

nie sadze zeby wszyscy sie tak podniecali strasznie, jedynie nie ukrywam ze jest to nadzwyczaj satysfakcjonujace ze tego skilla mozna uzywac na sunsro bo to naprawde pomaga w grze (mozna spokojnie robic sobie nukera i nie padac nim co sekunde)

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano
niemoge zrozumiec ze nigdy w zyciu nie slyszales o takim buildzie... no coz nie kazdy ma mozliwosc wbicia max lvl i pobawienia sie na maxa xD ( btw. nie boce i nigdy nie bocilem )

 

poogladaj sobie filmiki na youtube a zrozumiesz... pozdrawiam serdecznie :)

tutaj dowod xD

http://www.youtube.com/watch?v=0DDkfTHNAEE...feature=related

Imo na 100lvlu light ssie... Heksual/Fire/Cold na cap 100 owni wszystko.

 

@Up

A ty nicku nie kopiuj...

Opublikowano

na poczatek O...O nie kopiuje nicku -.-' ( omfg)

 

Wint0r ma racje p o za tym speed123 gdybys kiedys mial wysoko lvl-owa postac to bys wiedzial ze te 4 nuki z light maja wiekszego powera niz te z fire... po za tym to ze jest ich mniej nie oznacza ze sa slabsze... ( po raz 2 ) odsylam do poczytania sobie na temat skilli [ light, fire- nuki ] pochwal sie z nami co wyczytales...

 

dla s/s polecal bym i tak light... ale to juz twoj wybor... mowie tak, jak bym Ja to zrobil xD

Opublikowano

68lvl mam na sjsro i to fire/light bo tam nie ma snowa ;] i ten z fire ma lepsze pociagniecie jak nic :Pp tylko ja mysle o tyn glownie ze nie bede mial Piercing Force-a a to chyba poza snow shieldem najwazniejszy buff dla nukera (do ataku) :/

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Speed123 ja mowie o 90 ff :) zobaczysz roznice[gdy beda 90-100 skille]... tylko ze niewiadomo kiedy sie skonczy inspa ( od kilku dni trwa )

 

Jesli wprowadzaja 100 lv i skille 90 to i tak nie bedzie snowa wiec nie cieszyl bym sie za bardzo:) ( mowie o sjsro).

 

btw na sjsro jak narazie bez snowa nie widze innej opcji jak fire/light.

Opublikowano

ale popatrz w lighcie masz 4 nuki. w fire az 6. na 100lvl bedziesz mial nowe nuka z fire a z lighta nie. wiec dmg tych nukow sie wieeele rozni. fire jest silniejszy. plus to ze w fire masz lepszego imbue. a do lighta to mnie moze przekonac tylko ten buff na magic attack. sie zastanawiam czy polaczenie tergo buffa is lsabych nukow i imbua z lighta bedzie silniejsze niz silne nuki i silne z imbue z fire tyle ze bez tego buffa. ehh, ciezkie to :/

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Na chu** Ci fire? Dobijesz 100 i będziesz padał jak szmata na pvp> Czemu? Bo nuer na pvp walczy tylko metoda "podcinka dobitka" Nuka nie masz czasu używać ( ewentualnie na poczatku). Poza tym fire ma nieprzydatne bufy (flame body oraz fire protection, a także pasyw). Bezsensem jest brać fire dla nukera tylko dla dmg-u

Jakiś ludź usunął...

Opublikowano

light : 1330- 2470

fire:flame wave bomb : 1425-2375

 

ktory mocniejszy ? + buff mag.atk zrobi swoje... wspominales takze ze chcesz tez uzywac skilli z broni ( spear ma znacznie mocniejszy atk niz sword) wiec poszczasz nuka ( light ) walisz skilla ze spear'a + obrotowka i koles lezy :) chyba ze to sun set xD

 

Dobrze sie sprawdza taki build, ale oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie :) i zrobisz wedle wlasnego upodobania ( polecam hybryde 2:1 )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...