Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zmiana koloru światła


tasakamana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem chce zmienić kolor światła które pada na render bez zmiany koloru tła itp;] światło jest białe a chce zmienić na ciemno niebieskie

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

Eeee, nie mam pojęcia, czy dobrze Cie zrozumiałem, ale spróbuj tak.

 

Weź lasso w łapę, zaznacz światło. Użyj ciemno-niebieskiego brusha na nowej warstwie w "lassie". Potem rozmycie gaus. na brushu.

 

ew. Zaznacz światło lassem, kliknij DELETE i usuń światło. Potem wiaderkiem wypełnij kolorem, i rozmycie gauss.

 

Popróbuj coś w tych deseniach.

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

ehh niezadziałało . pokaże ci przykład widzisz światło padajace na render w twojej sygnie jest białe to światło a ja chce zmienić jego barwe na ciemno niebieski;]

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

Światło robisz pędzlem? Jeśli tak to zrób je na nowej warstwie, zakładka Obraz -> Dopasowania, i wybierasz to co Cię interesuje. Zmiana kolorystyki, kontrast, lub inne dodatki tego typu.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

światło jest już na renderze r

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Opublikowano

To zrób mono z tej pracy.

Użyj GM'ki (GradientMap) w barwach ciemnoniebieskich, ustaw na łagodne światło, ew. ekran.

Zmniejsz krycie, pobaw się trochę, wyostrz prace i powinno być dobrze ;X

A jeśli nie chcesz mono, albo żeby Ci inaczej pomóc to daj screen pracy x.x

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...