Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Mycha0 ModPack 1.2.3 Wersja V5 Już dostępna!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyszedł Minecraft 1.2.4, Modpack nieauktualny!

Witam!

Jest to już piąty Update do mojej paczki modów Minecraft 1.2.3

"MYCHA0ModPack"

 

 

Mody:

Too Many Items

Xray

Single Player Commands

Optifog

Optimine

Player API

Smart Moving Mod

 

 

LINK:

mychadownload.pev.pl/mo/insmo5.rar

 

SKAN:

https://www.virustotal.com/file/da6a597e876e3a79b3090424fed889a0f783bdbfe3d458e27abb67ffd09cd1af/analysis/1332009959/

 

 

 

Plik jest także w załączniku (TEN SAM!)

Była prośba o dodanie Shaders, lecz one crashują grę.

Proszę o inne opcje które mogły by wprawić moją paczkę w życie.

 

No i @refresh

 

 

Tak, usune Single Player Commands bo crashuja PlayerAPI, Dodam Mo Creatures i Timber mod ale mam pomysl zeby dodac BulidCraft i IndustrialCraft, co o tym sadzicie?

insmo5.rar

Opublikowano

Niestety, próbowałem zainstalować shadery ale nie wiem jak, jak by ktoś mógł proszę o ściągnięcie paczki, i zainstalowanie shadera, byłbym bardzo wdzięczny, dam + i 5, i Oczywiście dam w Credits kto zrobił/pomógł w nowym update.

Opublikowano

Jak to zainstalować??? ja mam black screen z meta inf i bez meta inf a mody umiem wgrywać i chyba bez meta inf się wgrywa a w twojej paczce jest meta inf ?? ;p

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Pomóż mi to zainstalować !!!!

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Dodam TimberMod, Nowe pliki (będą działać na 100%) Better Enchanting i Mo Creatures :D

 

Ale to później

Opublikowano

Tak, usune Single Player Commands bo crashuja PlayerAPI, Dodam Mo Creatures i Timber mod ale mam pomysl zeby dodac BulidCraft i IndustrialCraft, co o tym sadzicie?

Opublikowano

Chyba przy takim modzie gra mi sie scrashuje

EDIT:

Tak, Crashuje sie

Mod na dzwiek? Po co to jak w minecraft juz jest dobra muzyka, a i od czego ma sie AudioMod, mozna wlasna muzyke wgrac :D

Opublikowano

Mógłbyś napisać jaki instaler w c++

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...