Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bug/Info] Rosyjski i Amerykański żołnierz w jednym helikopterze.


Miksterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dziś pokażę wam jak zrobić aby Rosyjski i Amerykański żołnierz byli w jednym helikopterze ;).

Co nam jest potrzebne?

1.Odblokowana umiejętność 'Kierowana TV'.

2.Kolega.

 

Gdy jesteśmy w helikopterze np. Rosyjski żołnierz wypuszcza 'Kierowaną TV' z miejsca strzelca, a Amerykański szybko wchodzi do helikoptera.

I oto cała filozofia :D.

 

 

FILM NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA !!

Opublikowano

No fajne, tylko nie widze sensownego rozwiązania tego błędu. Choć może być coś takiego, że obie drużyny będą widziały ten heli jako swój, przez to będzie to niezniszczalna maszyną zniszczenia o.O

 

 

Opublikowano

Jacie, to jest z*******e o.O Dzięki temu można też kampić z rakietą tv, a przeciwnik cię nie widzi. Spróbuje zrobić takie coś, że wlecę na lotnisko przeciwnego zespołu i wejdę do ich heli, wejdę na rakietę tv i poczekam aż ktoś wejdzie do heli :D

Opublikowano

@ashuan

Niby jak?

USA będzie widzieć jako swój, a ruski też

jedyna opcja to żeby kierowca rozbił go

@ashuan

Niby jak?

USA będzie widzieć jako swój, a ruski też

jedyna opcja to żeby kierowca rozbił go

Przeciwnicy widzą na mapce go jako swojego jednak normalnie mogą go namierzać i strzelać.

Może kiedyś coś tu będzie

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...