Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Radeon Vs Geforce - Różnica wydajności


Slawolologg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam do wyboru 2 karty graficzne : Radeon Hd 6870 I GeForca GTX560 TI HAWK

Chciałbym wiedzieć jaka różnica fps w grach będzie pomiędzy tymi dwoma kartami. Która karta lepsza ? na jakich detalach pogram i ile bede miał fps w Battlefield 3 na tym pc

 

Płyta Główna : MSI

Ram: 8GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX

Procuś: Intel Core i5 750 2,66GHz ( Będe podkręcał )

Zasilacz: CrossHair 550 watt ( Nowy )

Dysk: 1TB

Karta Graficzna:
I tutaj pojawia się problem
:)
Jaką wybrać ?
:D
(
Aktualnie posiadam: ASUS Radeon hd 4870 1gb DDR5 , Nie ma problemow z tą kartą )

 

Przepraszam że stawiam kolejny temat ale na poprzednie nie uzyskuję sensownych odpowiedzi. każdy pisze co innego. Ja dziś muszę kupić kartę więc zależy mi na czasie.
Opublikowano

ile jeszcze tematów założysz ? wystarczy przeczytać to co już ci napisano w kilku tematach

radeon

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ile jeszcze tematów założysz ? wystarczy przeczytać to co już ci napisano w kilku tematach

radeon

Widzę że nie potrafisz czytać "

Przepraszam że stawiam kolejny temat ale na poprzednie nie uzyskuję sensownych odpowiedzi. każdy pisze co innego. Ja dziś muszę kupić kartę więc zależy mi na czasie."

Opublikowano

to czytakj co napisano wcześniej,, nik nie wybierze za ciebie karty

 

kupując radeona można wykorzystać obydwie karty , ale zasilacz raczej też by był do wymiany

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

robem:

 

Takiego 6870 w dupe może se wsadzić. Na HD6950 go nie zrobisz. Może i jest troche zimniejszy, ale w tej cenie nie opłacalny, tak jak HD6970.

 

Takiego HAWK'a zajebiesz do GTX570 (nawet na 1100MHz dla rdzenia), który jest droższy o 300zł. Wydajny cooler, możliwości o/c czynią z niego mistrza w tej cenie

Opublikowano

Jak bedziesz mial zamiar duzo podkrecac grafike to wez Gaforce GTX560Ti HAWK.

 

Jak nie masz zamiaru podkrecac grafiki to wec Radeon HD6870.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Mi nie chodzi o podkręcanie i nie chcem podkręcać jaką będę miał różniće w grach jeśli kupie hd 6870 a gtx560 ti hawk bez podkrecania ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...