Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ile osób wejdzie na moj serwer hamachi MT2 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Na początku zaznaczam iż proszę mnie nie odsyłać do tematu tego typu, ponieważ pisałem tam i się nie doczekałem odpowiedzi przez tydzień.

 

Tak więc postanowiłem zrobić swój serwer Metin2 Hamachi, jednak wolę najpierw wiedzieć czy się opłaca (chodzi oto ile osób wejdzie na mój serwer bez lagów)

 

Ok teraz dane kompa oraz plików

-System Windows 7 64bity

-3Gb tamu, z tego 1.1Gb na serwer

-Procesor Intel core 2 duo 2.0Ghz

-3mb/s Download <internet>

-0.5mb/s Upload <internet>

-Pliki serwerowe by Badar

 

Bardzo proszę o odp, nie zamykając TEMATU

Opublikowano

Hmm..

 

20-30 ludu :) mam troszeczke gorszy komp i 24 typów bez lagów :P tez pliki badara.

 

a na drugim kompie mam 15GB ram ale jest prawie ciagle zajety ;p

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

Opublikowano

24 bez lagów ?

 

oo to robie :D

 

ta bez lagów.. przeważnie gra ok 15-19 osób na serwerze ale lagów nie ma... a neta mam 2mb/s a upload 0,3mb/s ;p

 

like ?

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

Opublikowano

Na początku zaznaczam iż proszę mnie nie odsyłać do tematu tego typu, ponieważ pisałem tam i się nie doczekałem odpowiedzi przez tydzień.

 

Zapraszam tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/265787-ile-osb-ucignie-mj-komputerdedyk/

 

nie spamuj.

czekam na więcej odpowiedzi doświadczonych :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...