Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EpicPWN [RPG] [Dedyk] [Premium] [30 Slotów]


JolRaFus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informację:

 

 

 

Ip to rpg.epicpwn.pl

 

 

 

Typ serwera to PVP RPG

 

 

 

30 slotów

 

 

 

-Serwer Premium

 

 

 

Serwer Dedykowany

 

 

 

Mumble Ip epicpwn.pl:60000

 

 

 

Opis:

 

 

 

Prezentuję wam serwer EpicPWN RPG ,Serwer był uwielbiany przez

 

 

 

na poprzednich odsłonach.

 

 

 

Wybraliśmy najlepsze pluginy które są wygodne dla graczy oraz proste

 

 

 

w obsłudze . Staramy się zachować kulturę osobistą na najwyższym

 

 

 

poziomie

 

 

 

Ogarnięta administracja i miła atmosfera .Podanie napisz niżej .Wpadnij

 

 

 

chociaż na chwilkę, nie pożałujesz : )

 

 

PS:Więcej info. na serwerze .

Opublikowano

Serwer do dupy nie polecam. Ciągle ataki hakerskie. Mapa była zmieniana pare razy w ciągu 2 tygodni ! 1 mapa nie może się utrzymać nawet 1 miesiąca. Administracja to dzieci 1 gim - 2 gim. Sam H@ ma 13 lat. Wiem bo mówił.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Słaby serwer, nie ma co robić. Jeden admin każdemu dawał gm i wszędzie są spawnowane itemy i nawet nie potrafią tego ogarnąć. Ciągle jakieś cofki, zmieniana mapa.

Opublikowano

Czaki to jeden z hejterów którzy gdy do czegoś doszli , wszystko stracili przez inną frakcję

BTW: to czaki łamał się ba konto administratora i zaczął rozdawać wszystkim gm ...

Opublikowano

Xbit ja hejter ? Ja wyrażam swoją opinię. Hm, ja straciłem coś przez inną frakcje ? Wątpie jestem w najlepszej frakcji i to raczej inni tracą. A Ty 13 latku nawet się tu nie odzywaj. Nie potrafisz nic dobrze zrobić.

Opublikowano

Xbit ja hejter ? Ja wyrażam swoją opinię. Hm, ja straciłem coś przez inną frakcje ? Wątpie jestem w najlepszej frakcji i to raczej inni tracą. A Ty 13 latku nawet się tu nie odzywaj. Nie potrafisz nic dobrze zrobić.

Ja nie potrafię nic dobrze zrobić ?

to tobie nie spodobał się serwer i zamiast odejść jak normalny gracz to postanowiłeś się odegrać i włamać się na serwer aby go zniszczyć .

Masz szczęście że to internet i nikt nie może dać ci w twarz kozaczku internetowy .

Opublikowano

już zabezpieczyłem więc nawet dobrze że zrobił to taki dzieciak jak ty nie nie potrafił tego dobrze wykorzystać :)

Myślisz że jak strzelisz negatywny komentarz na mpcforum to nas pokonasz ?

Opublikowano

Serwer RPG Premium :(

postdateicon.pngPublished 16 marca 2012 | postauthoricon.pngBy xbit123

z dniem dzisiejszym serwer rpg wchodzi w strefę premium z powodów:

-Multi-konta

-Ataki hakerskie

-Masa ?hejterów?

Kto ma aktualnie konto no-premium i kupi grę odzyska swój dobytek .

Uwaga !

Administracja została ZMUSZONA do tej decyzji

Tak jak mówiłem. Administracja nie potrafi ogarnąć.

Admin Cienia
Opublikowano

Dubel:

http://www.mpcforum.pl/topic/563477-epicpwn-rpg-dedyk-no-premium-30-slotow/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...