Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy IBOT CRACKED poradzi sobie z alfą z moim wyposażeniem?


♦m1804

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanko: Czy ibot CRACKED (ma wadę że nie bije do końca alienków) poradzi sobie z alfą na takim wyposażeniu?

 

- Statek:Goliath

- Level:14

- Pet:3

- Wyposażenie Peta:2 lf3,kamikaze i zbieranie surek na 1lvl,2 oslonki za 256 k kredek

- Drony:5 flax, 3 iris.

- Wyposażenie:23 lf3 (21 na statku),1 bo2,18 oslonek za 256 k kredek (16 na statku),4 bo1, all dodatki, full speed

- Designy:all z handlu

- Amunicja:

- x2:51k

- x3:9k

- x4:1,5k

- SAB:4,5k

- RSB:

- Miny ACM:116

 

I jakie polecacie konfy? Muszą być uniwersalne ponieważ jak czytałem poradniki to na każdą falę inna konfa. Z góry dziękuję.

Opublikowano

dasz rade, a żeby bił alieny normalnie, musisz być z kimś w grupie(robisz konto z phełką i po x-1 popierdalasz z nim w grupie),konfy ?4 osłony w dronach 2 szybkie i zrobisz :) licze na lajka

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

a da rade grupe 2 botow zrobic? i wtedy bedzie bic cale alieny a nie po pare strzalow? czy drony nie expia sie wolniej jak sie jest w grupie?

Opublikowano

jak pisał kiedyś sekhmet

 

kupisz bota będziesz mogł mięć problemy

na forum obowiązuje zakaz piractwa

close

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...