Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected] SiroSix v15.0 chams stw wtw and more


davidq20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

Sirosix Public v15.0

1319567773-U339575.png

chyba nie ma co sie rozpisywac kazdy dobrze zna ;d

1319567775-U339575.png

1319567779-U339575.png

XP 32 bit

1319567771-U339575.png

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/3a8673626280276ccb9cc5cd8c59f08360aa996a

100% by me 

1319567762-U339575.png

https://hotfile.com/dl/149727710/930bf1f/S1r0s_pub_15.0__reup.rar.html

http://speedy.sh/rpTrQ/S1r0-s-pub-15.0-reup.rar

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

do wszystkich ktorym nie dziala i nie wiedza jak zmienic nazwe po pierwsze jak sciagacie to wylaczcie zapore systemowa i antywirusa.

po drugie zmieniamy nazwe

 

dupa.dll -->plik dll

dupa --> injector

 

to chyba nie trudne klikasz prawym na zmien nazwe albo krocej klikasz na plik i F2

 

@siwykamil po co mam dawac screen z 15.0 jak w hacku nic sie nie zmiena sam autor cheata uzywa tego ss co ja wiec nie widze problemu ;d

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

uzyj tego injectora co jest w paczce tylko w pliku dll usun te spacje z przed kropki ;p albo zmien injector na inny karraka albo adrenaliny ;d

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

denerwujące w tym hacku jest to że po 2-4 romach wywala cie do pulpitu ;/ i aplikacja warrock musi być zamknięta i zakończ ...;/

Opublikowano

Crash po kilkunastu, bądź kilkudziesięciu minutach gry. Dislike.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

nie wiem dla czego , sciągnełem i od razu włączyłem , chams nie działa , resetowałem komp i działa , potem wracam do domu i juz nie działa , pobrałem 3 razy od nowa ... pomoże ktoś ?

Opublikowano

Na początku lepiej chodził, teraz po 10 minutach niecałych crash i tak w kółko macieju

Opublikowano

dało by rade jakoś odblokować opcje vip w nim ?

 

pewnie ktoś pokombinował i odblokował opcje VIP lecz nie podzielił się z nami plikami ani tutem jak to odblokować.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

pomocy pisze mi że nie znalazło pliku co mam robic sirosix 15 mi nie działa co mam zrobic pomużcie !!!!!!!! dam like

 

A Ty ślepy jesteś? Zapraszam na poprzednią stronę -_- ... (Nazwa injectora i pliku .dll musi być taka sama...)

Opublikowano

nie wiem o co chodzi ale kilka godzin temu normalnie działał a teraz przy włączaniu crash.

polecam wejdź w folder z warrockiem i wyszukaj w nim pliczku hshield.log i go usuń potem włącz programik i gre i powinno działać normalnie

 

pewnie ktoś pokombinował i odblokował opcje VIP lecz nie podzielił się z nami plikami ani tutem jak to odblokować.

pewnie i tak ale no cóż poradzić na to , każdy chce zarobić albo po cieszyć sie ze zrobił sobie jako jedyny

Pomogłem daj + to nie boli :D
Win: Xp 32Bit W7 32Bit W8.1 64 Bit

Opublikowano

ja mysle ze to raczej nie trudna sztuka odblokowac tylko trudnoscia jest to zeby to dzialalo ;d ktos kto zrobil duzo cheatow i sie na tym zna to w chwilke pozamienial by adresy i by dzialalo ale z kolei z drugiej strony jak taki ktos pisze swoje cheaty rownie dobre i bez vipa to po co ma szperac w cudzym hacku ;d jak wydaje wlasne bez vipa z takimi samymi opcjami ;p lub bardzo podobnymi ;p

1322392946-U421083.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...