Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Minecraft 1.2.3 & ↑][Classic][FreeStyle][NON-PREMIUM][NON-WL][NON-LAGG]MGFCraft - Bo Craftujemy Z Wlasnej Woli !


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logovia.png

 

 

 

Witam wszystkich graczy gry ''Minecraft'' czytających ten temat !

 

 

Jeżeli Szukasz serwera Classic 'n' Freestyle to trafiłeś !

 

 

Classic 'n' Freestyle ? Coto ? - Jest to typ gry nie określony poprostu nie ma wytyczonych pluginów ale działa to na zasadzie ''Robimy według uznania''

 

 

Zarabianie : Zbieramy materiały i sprzedajemy w krzywym sklepie

;)

Budowa : Jeżeli poprosimy o działke to takową dostaniemy ale jeżeli wolimy dzicz udajemy się do teleportów i wchodzimy do teleportu ''dzicz'' w przypadku gdy teleport nie zadziała poprostu oddalamy się od miasta.

 

 

Parmetry :

Sloty [Rosną , jeszcze rano było 10 !

;)] : 13

Moby : ON

Zwierzęta : ON

Nether : ON

PvP : w miescie i na dzialkach OFF reszta ON

Typ : Classic & Freestyle

Premium : NoN

Whitelisting : NoN

 

Dane Dostępu :

 

IP :

#1 - mc.mgforums.pl [Może nie działać ;)]

#2 - f15.owncraft.pl:25012

 

 

Team :

 

Właściciele :

Delicyous

 

Administratorzy :

Navally

Wichaj11

 

 

Serdecznie Zapraszamy Na Nasz Serwer Minecraft !

Opublikowano

Oczywiście zapraszam na serwer! :D

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Taa ;) Ale już zaczynamy pełną parą czkam tylko na kolegów i bierzemy się za nową mape z miastem ;) Oczywiście obecna zostanie ^^

 

 

Portal do nowego miasta bedzie można znaleźć przy portalu do Dziczy

Opublikowano

Bardzo serwer fajny i ogarnięty przynajmniej wczoraj był bo dziś niemożna się połączyć gdyż ukazuje się user not premium... można coś z tym zrobić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...