Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Nikt nie może wejść na mojego serwa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje pomocy otóż serwer jest na plikach 2006/2008 (by aryman) na karcie loopback (dobrze skonfigurowany) oraz na cliencie 2008 to więc tak ja mogę normalnie wejść wszystko hula lecz nikt inny poza mną nie może wejść na serwa jak ktoś inny próbuje wejść to wywala go po wyborze postaci w portmapie oczywiście odblokowane najważniejsze porty oraz ip z końcówką .100 nie ma żadnego portu na czerw. dodam że portmapa włączam po wpisaniu loginu i hasła w maszynce

 

bardzo proszę o pomoc.

 

 

aha dodam że oczywiście inni wchodzą poprzez spolszczenie z ip na stronie twojeip.wp.pl

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Opublikowano

portyc.png

 

 

 

a tam dalej są jeszcze 11001, 11000, 11003. 11004, 11061, 11069, 11099 oczywiście kolor mają zielony

 

 

jak by ktoś chciał mi pomóc a wiedziałby o co chodzi to prosił bym o kontakt na GG: 10266697

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Opublikowano

Dobra dodam że próbowałem aby koledzy mogli wejść na cliencie z 2012 roku (ten sam efekt) ale teraz pojawia się taki komunikat w maszynce gdy ktoś próbuje wejść(oczywiście koledzy bo ja mogę wejść bez problemu i nie wyskakuje taki komunikat):

 

14lssh4.png

 

 

 

Lauchera używam ja oraz inni "Metin2client_2010.rar" koledzy mają serverinfo.py z moim normalnym ip czyli z tym co jest na twojeip.wp.pl

 

Wie ktoś co może być nie tak?:(

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Opublikowano

Na serwer 2008 z klienta 2012 nikt się nie połączy, ten błąd, a raczej informacja wyskakuje właśnie, jak ktoś próbuję wejść z klienta 2k10 + =)

Zmień pliki na 2k10 i zobacz czy się połączą tym klientem 2k12 :X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...