Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Legacy skins


czarq.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daję info o legacy skins.

Skins legacy- nigdy ich już nie kupisz.

Są na przecenie -75%, a postacie do których kupujemy skiny na przecenie -25%.

 

Skiny legacy to:

  • Matador Alistar (normally 975 RP) will be only 244 RP!
  • Desert Trooper Garen (normally 520 RP) will be only 130 RP!
  • Feral Warwick (normally 975 RP) will be only 244 RP!
  • Vizier Malzahar (normally 520 RP) will be only 130 RP!
  • Time Machine Zilean (normally 520 RP) will be only 130 RP!
  • Angler Jax (normally 975 RP) will be only 244 RP!
  • Frozen Shen (normally 520 RP) will be only 130 RP!
  • Phantom Karthus (normally 460 RP) will be only 115 RP!
  • Safari Caitlyn (normally 975 RP) will be only 244 RP!
  • Workshop Shaco (normally 975 RP) will be only 244 RP!
  • Noxus Poppy (normally 520 RP) will be only 130 RP!
  • Crimson Akali (normally 520 RP) will be only 130 RP!

Postacie z leagueoflegends.com

 

btw. Nie spamujcie.

Specjalista
Opublikowano

też kupiłem phantom karthusa :D

jak dostałem 400RP i kupilem skórkę mastera to myślałem że z tych 140 RP nic nie zrobie a tu taka niespodzianka :D

fajnie że tych skórek nie będzie można już kupić, będzie szpan xD

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

hmmm... a ja (chamstwo) nie dostałem tych 400rp.. ale trudno...

Pomyśle nad kupieniem jakiegoś, ten Jax.. to jest moc... będę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, czyli będę wymiatał, i będę poprostu ZAJEBISTY! ;p

+ niepowtarzalne skiny

+ tańsze o -75%

+ to tyle.. czyli.. tani szpan xD

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Mój kolega w poprzedniej przecenie kupił jedną skórke, i jak już usunięto te skórki to on nie mógł jej wybrać... nie wiem jak będzie teraz.Ale ja żadnej z nich nie kupie :(

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano

Me gusta! Akali i warwick kupieni:)

 

Generalnie riot całkiem fajnie to rozgrywa:) To chyba jakaś forma na niedobite rp:)

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Akali Poopy garen caitlyn i karthus moi

KAŻDY ADMIN TO KURWA WYPIERDALAĆ SZMATY
CICHY TY JEBANA SZMATO MOŻESZ MI ZROBIĆ LODA
KAŻDY ADMIN TO POJEBANA KURWA A DZIEWCZYNY TO SZMATY
MOŻECIE MI OJEBAĆ KOLBE CHUJE JEBANE 

 

Opublikowano

Crismon Akali, Noxus Poppy i Safari Caitlyn MOJEEEE!

 

MOC!

 

Teraz te skórki takie oryginalne, że każdy kto miał trochę RP je bd. miał :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...