Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Wersja Pudełkowa/Server/Ludność


Waleciak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio zainteresowałem się grą World of Warcraft. Mam pytanie. Jaka jest najlepsza wersja pudełkowa.(czy dostaje się jakieś klasy zależnie od serii) Oraz czy na jakichkolwiek serwerach grają jeszcze jacyś ludzie? jak tak to na jakim najwięcej.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Cataclysm. Tylko by na nim grać musisz musisz mieć na koncie wow'a + tbc + wotlk + cata, inaczej nie pograsz. Myślę że mówisz o globalu :) A najwięcej ludzi chyba gra na Burning Legion (chyba :))

simply.4557.gif

Opublikowano

nie potrzebny jest tbc bo upgrade do tbc masz za free, ale musisz podstawke mieć, natomiast ludzie się wyycwanili i battlechesta sprzedają na allegro(podst.+tbc).

Opublikowano

Cataclysm. Tylko by na nim grać musisz musisz mieć na koncie wow'a + tbc + wotlk + cata, inaczej nie pograsz. Myślę że mówisz o globalu :) A najwięcej ludzi chyba gra na Burning Legion (chyba :))

Outland bo ciągle jest full, a BL to 95% polacy. :F

 

Ja polecam Ragnaros, sam tam gram, dużo ludzi, fajnie się ogólnie gra. (Alianci gdyby coś)

 

nie potrzebny jest tbc bo upgrade do tbc masz za free, ale musisz podstawke mieć, natomiast ludzie się wyycwanili i battlechesta sprzedają na allegro(podst.+tbc).

 

Nie, widać, że nie kupowałeś globala.

 

Musisz kupić od classic do cataclysmu, inaczej nie będziesz mieć pełnej wersji.

 

Jeżeli chcesz grać z pełną wersja musisz:

 

Kupić battlechest (classic + tbc)

Kupić wotlk

Kupić cataclysm

 

Dostajesz pełną wersję gry i masz darmowy miesiąc grania.

 

Natomiast np. kupujesz sam battlechest, możesz osiągnąć 70 poziom, lecz nie dostajesz darmowego prepa. (prep - prepaid - czyli możliwość grania na czas)

Czyli kupujesz battlechest'a i prep'a na miesiąc i możesz ten 70 wbić, ale nie więcej.

 

EHHHHHH, tak to wygląda.

 

 

Polecam sklep:

http://www.keye.pl/

 

 

Pre-paid 2 miesiące:

http://www.keye.pl/games/product/id/82/World-of-Warcraft-Prepaid-60-dni-EU

 

Wow cata:

http://www.keye.pl/games/product/id/370/World-of-Warcraft-Cataclysm

 

Wow wotlk:

http://www.keye.pl/games/product/id/81/World-of-Warcraft-Wrath-of-the-Lich-King

 

Wow battlechest:

http://www.keye.pl/games/product/id/79/World-of-Warcraft-World-of-Warcraft-+TBC-Cd-key

 

 

Tu są same cd-key'e (taniej wychodzi, po paru minutach od zapłaty na email przychodzi.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...