Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zastanawiałes sie o moderatorach i administratorach forum ?


Lantan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj użytkowniku !

Czy zastanawiałeś się kiedys o modetatorach i administratorach który jest najbardziej lubiany ?

Myslę,że nie ale chciałbyś

 

Okej to sprawdzimy to !

 

Link do sondy która została zrobiona przezemnie na stronie sonda.hanzo

 

Niestety link do ankiety został usunięty poniżej znajduje sie kod na forum

 

<div id="sonda149659"><a href="http://art-madam.pl/nowosci/handmade">Handmade NOWOŚCI</a></div><script type="text/javascript" src="http://sonda.hanzo.pl/sonda.js,149659,Tqtr,aw9w"></script>

Najsympatyczniejszym moderatorem forum jest

 

S.Moderator - TCQ | Otrzymał 5 głosów

S.Moderator - Geoning , Admin - Lord Makin | Otrzymali po 4 głosy

Admin - kokosz | Otrzymał 3 głosy

Gratuluje !

 

Pierwsze miejsce:TCQ

Drugie:Geoning,Lord Makin

Trzecie:kokosz

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Nie wiem kto najlepszy, ale ravnes najgorszy :D

 

E;ło po zobaczeniu nicku moda wyzej przypomniala mi sie zagadka. Czy jak wensz zje pajonka, to czy pajonk ugryzie wensza od wnentsza?

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Czy zastanawiałeś się kiedys o modetatorach i administratorach który jest najbardziej lubiany ?

Myslę,że nie ale chciałbyś

 

Nie, nie chciałbym. Już brak pomysłów na temat to się robi co popadnie. Ale głosuję na kokosza bo tak!

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Kto to są "modetatorzy" ?

 

@down : nie bo wonsz go strafi.

 

Sorrka nie udało sie mialo byc "S.Moderatorów"

Jakbym wypisywał od działow to by nie starczyło miejsca na stronie xD

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Nie interesuje mnie to ;) mam wyje*ane na wszystkich i na wszystko.

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

Buhehe RMCF 0 głosów i pewnie tak dalej zostanie. No chyba, że sam na siebie odda głos i sprowadzi znajomych.

 

Ja oddałem głos na Lorda Makina i szkoda, że nie mogłem więcej opcji wybrać :<.

jqeuR.png

Opublikowano

Admin - kokosz col_y.gifg.gif 3 Admin - Lord Makin col_y.gifg.gif 2 Admin - Seldek col_y.gifg.gif 2 S.Moderator - AceBoy col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - Antix col_y.gifg.gif 1 S.Moderator - Enzil col_y.gifg.gif 1 S.Moderator - Geoning col_y.gifg.gif 4 S.Moderator - kierzek col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - M@niek col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - Omek col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - RMCF1902 col_y.gifg.gif 2 S.Moderator - rosire col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - TCQ col_y.gifg.gif 4

 

Geoging i TCQ Narazie prowadzenie zobaczymy dalej

Admin - kokosz col_y.gifg.gif 3 Admin - Lord Makin col_y.gifg.gif 3 Admin - Seldek col_y.gifg.gif 2 S.Moderator - AceBoy col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - Antix col_y.gifg.gif 1 S.Moderator - Enzil col_y.gifg.gif 1 S.Moderator - Geoning col_y.gifg.gif 4 S.Moderator - kierzek col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - M@niek col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - Omek col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - RMCF1902 col_y.gifg.gif 2 S.Moderator - rosire col_y.gifg.gif 0 S.Moderator - TCQ col_y.gifg.gif 5

 

 

TCQ 5 glosów

Użytkownik od 18 gru 2011

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...