Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mcswirki/No-Premium/Survival/whitelist


SwitJobsPla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: Survival

Adres IP: 46.29.23.30:25640

Status: status.png?ip=46.29.23.30&port=25640

informacje.png

Sloty: 25

Whitelista: ok.png

Potwory:ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

Własciciel Thaay, SwitJobsPlay

Junior-Wlasciciel : Virus

Admin: Erinox Cookie

 

pluginy.png

Dobrze dobrane;)

 

inne.png

Witamy jest to kolejna odsłona naszego serwera. Tym razem jest to serwer survival, zapewne zastanawia was dlaczego już nie RP+FB.? Serwer rp+fb będzie znów dostępny jeżeli będą do niego dobrze dobrane pluginy które jak narazie nie są wszystkie dostępne.

Co do serwera Survival Serwer ten jest "czysty" nie ma pluginów typu LWC World Guard(tutaj co nie musi dojść do tego cuboidy będą udostępnione dla Vipów,lecz czas pokaże czy tak będzie).

Na serwerze jest dobrana administracja która pilnuje, aby każdy gracz mógł spokojnie i bez przeszkód oraz bugów mile spędzać czas na naszym survivalu. Na serwerze prawdopodobnie pojawi się plugin Hardcore jak sama nazwa wskazuje, będzie to plugin który po zabiciu danego gracza, banuje go na czas około 7 dni, lecz wszystko jest do ustalenia czy zostaje survival czy też dodajemy owy plugin. Na serwerze znajduję się również WhiteList. Dlaczego? Ponieważ nie chcemy, aby dany gracz który przyjdzie będzie wyzywał innych graczy lub robił inne podobne rzeczy przeszkadzał graczom.

Pluginy : Myslę, że są dobrze dobrane do urozmaicenia serwera dodaliśmy pluginy takie jak McMmo, Factions(Gildie) jeżeli macie jakies propozycje dotyczące pluginów na serwer prosimy o napisanie ich w temacie bądź na PW

Opublikowano

było.

http://www.mpcforum.pl/topic/572323-mcswirki-reaktywacja-nowa-stabilniejsza-maszyna/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...