Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PolskaCraft [Dedyk] [24/h] [FreeBulid + Sulvival] [NO PREMIUM I PREMIUM]


mamjh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja nie mogę wejść :D ,

gdyż wyskakuje mi napis

"Your nickname contains illegal characters. Allowed chars: [a-zA-Z0-9_?]x"

Opublikowano

@pawlos12 ja tego poprawić nie mogę modzie proszę popraw

 

A ja nie mogę wejść :D ,

gdyż wyskakuje mi napis

"Your nickname contains illegal characters. Allowed chars: [a-zA-Z0-9_?]x"

masz w nicku a-zA-Z0-9_? lub cos źle robisz za pierwszym razem musisz wpisać /register haslo haslo a jak już za drugim i każdym następnym to /login haslo
Opublikowano

Moja opinia o serwerze : Do dupy, nieogarnieta administracja, teksty typu " O kurwa ja pierdole co ja zrobilem ja pierdole dlaczego kurwa ten jebany skype mi kurwa nie dziala " - W wykonaniu by Czata , pokazywalem wady zrobione w cuboidzie zostalem przez adminow zwyzywany ze rozwalam serwa i dostalem bana z dopiskiem " 5 miesiecy za rozpierdalanie serwa " Inni ludzie tez sie skarza na adminow, ocena serwa 3-/10, a za to ze napisalem do Czaty ze 1 pkt regulaminu to nie przeklinaj, zwyzywal mnie tekstem admin ma zawsze racje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...