Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aion Free To Play [Eu][Nexus] Legion Apostate’s zaprasza


Apostate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

apostate_logo.png

 

Legion Apostate's zaprasza.

Server: Nexus / Nerthus

Rasa: Elyos

 

Apostate?s zaprasza w swoje szeregi.

 

 

Legion budujemy na wzajemnej atmosferze, co najbardziej się liczy!

 

My nie szukamy bohaterów, My szukamy przede wszystkim osób dojrzałych,

 

towarzyskich, które chcą być częścią tej społeczności we wspólnej grze i zabawie.

 

Poszukujemy graczy aktywnych (PVE, PVP) umiejących współpracować w grupie.

Poszukujemy wysoko zmotywowanych i entuzjastycznie nastawionych osób,

 

które będą dobrze czuły się w szeregach legionu i dobrze z nami bawiły.

 

 

Co możemy zaoferować?

Zgrany team aktywnych graczy.

Pomoc w questach, wspólne wypady, instancje, walki pvp.

Legion posiada własny serwer TeamSpeak 3

Wsparcie w postaci forum apostate.eu

Aby dołączyć do legionu:

Szukaj nas w grze:

Poniższe osoby są odpowiedzialne za przyjęcia do Legionu

Apostate's:

Brigade General: Ashtarot

Deputy: Selena

Centurion: Fifiq, Avnaro, Bigsmoke

lub skontaktuj się z nami poprzez nasze forum:

Apostate.eu

Zapraszamy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szkoda że gracie na Nexusie, ale mam pytanko. Jaki jest u was wymagany Level?? Bo bym zrobił nową postać na Nexusie. A i czy Asmodianie czy Eliosi?? Prosze o szybką odpowiedź.

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

(...)

Co mozemy zaoferowac?

Zgrany team aktywnych graczy.

Pomoc w questach, wspolne wypady, instancje, walki pvp.

Legion posiada wlasny serwer TeamSpeak 3

Wsparcie w postaci forum apostate.eu

Aby dolaczyc do legionu:

(...)

 

Czytanie ze zrozumieniem nie boli...

 

Btw. Szkoda ze jestescie Jasna Strona Mocy :D

Moze bym sie do was dolaczyl.

 

//Wybaczcie za brak polskich liter. Cos mi sie spitolilo :P

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Pytanko. Aion FTP Grałem kiedyś. Mozna teraz handlować? z innymi graczami bo wiem ze na starterze nie mozna było . Pograł bym gdyby nie to ze trzeba premium kupic od 20+. Bo się nie da rady grać.

h6IduA1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...