Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zrobić pro elo EQ dla surki BM na privach:)


Arkadiii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowiłem napisać ten poradnik iż wiem że wiele osób ma problem ze zrobieniem eq.

Zacznijmy od Broni.

Bron powinna zawierac takie bony:)

-Inteligencja

-Zręczność

-Silny przeciwko ludziom

-Szybkość zaklęcia

-5 bon możecie wybrać jaki chcecie ważne żeby te 4 były:)

No to Teraz Naszyjnik , Osobiście polecam złoty ponieważ daje na strzały, gdybyśmy wzieli naszyjnik z nieb łez stracilibyśmy 1 bon a tutaj ten naszyjnik nam go udostępnia.

Bony W naszyjniku:

-HP

-Odporność na broń dwuręczną

-Odporność na Miecze

-Odporność na Sztylety

-To są 4 najważniejsze bony 5 może być np Odporność na Dzwony/Wachlarze.

 

Buty hmm Skórzane Kozaki Te na 29poziom.

 

Dają one abs na strzały podobnie jak naszyjnik dzięki czemu mamy 1 bon więcej.

Bony:

-Hp

-Odporność Na Miecze

-Odporność Na Broń Dwuręczną

-Szansa na krytyczne uderzenie

-Mogą być sztylety lecz nie muszą:)

 

Tarcza muszą być 4 tarcze te na 61lvl

 

Lwia bony:

-Blok ciosów

-Silny przeciwko ludziom

-Zręczność

-inteligencja

Nno tutaj nie jest potrzebne gdyż sura zwykle wali skillami lecz jeśli ktoś potrzebuje to proszę bardzo.

 

Sokola bony:

-Niewrażliwy Na Omdlenia

-Silny przeciwko ludziom

-Zręczność

-inteligencja

Tutaj Blok ciosów nie jest wymagany lecz przydał by się.

 

Buddyjska Tarcza Tygrysa bony:

-Szansa na blok ciosów

-Silny przeciwko ludziom

-Zręczność

-inteligencja.

 

Tarcza Smoka bony:

 

-Silny przeciwko ludziom

-Szansa na blok/odbicie ciosu

-Zręczność

-Inteligencja

NNO nie wymagane chociaż może ponieważ jak trafimy na healera a czasami działa bug na przywołanie błyskawicy i może nas omdlic.

 

Kolczyki.

Preferuje kolczyki z niebiańskich łez są one bardzo ładne gdyż na +9 posiadają dużo do inteligencji i krytyka:)

Ja miałem takie bony:)

-Odporność na Sztylety

-Odporność na Broń Dwuręczną

-Odporność Na Strzały

-Odporność na Miecze

-Silny przeciwko ludziom

 

Lecz jeśli ktoś chce to bon na strzały w tym wypadku możemy sobie odpuścić gdyż już mamy wystarczająco dużo na strzały.

 

Hełm najlepiej hełm od 1lvla+0 ponieważ im mniej mamy defa tym rzadziej na nas przeszywka działa.

Bony:

-Odporność na Magię

-Odporność na Ogień

-Silny przeciwko Ludziom

-Odporność na Wiatr

Takie bony są obowiązkowe:)

 

I została nam sama zbroja .

 

Przeciwko Szamanowi/Surze BM/Smok/Healer

Proponuje stalke gdyż daje na magie bony powinny wyglądać tak.

-Odporność na Miecze

-Odporność na Wachlarze

-Odporność na Dzwony

-HP

-Odporność na Ogień

o takie bony jest łatwo w zbroji a są przydatne.

 

Przeciwko Wojowi/Surze WP/Ninji Dagger/Archer/Mentalowi/Bodemu

Bony:

-Odporność na Broń Dwuręczną

-Odporność Na miecze

-HP

-Szansa na Blok ciosów/odbicie ciosu jest w zbroji o ile dobrze pamietam jak nie to prosze napisać na dole tematu.

 

Jeśli są jakiekolwiek błędy prosze o uwagę, jest to mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość.

Hmm to by było na tyle, poradnik jest mojego autorstwa zabraniam kopjowania bez mojej zgody..!

 

PS: lajki się przydadzą jesli komuś pomogłem.

 

Pozdrawiam: Arkadiusz

10 Posts

20 Posts

50 Posts

75 Posts

100 Posts

150 Posts

300 Posts

500 Posts

750 Posts

1000 Posts

Opublikowano

Co do poradnika to 5/10.Ja tam robilem 2 pary eq woj/ninja i szaman/sura.Pozniej ustawialem je sobie na wojny elegancko i mojego smoka na Pandorze nie latwo pozamiatac ;-).Dodaj kolorki, grubsza czcionka wazniejsze bony.Taki poradnik juz chyba jest prawda? Reiden chyba go napisal.Pozdrawiam

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...