Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jaki serwer czekacie? Wymiana zdań


xKaoru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z tego iż coraz mniej prywatnych serwerów metin2 startuje, chciałbym zrobić dyskusje na temat tego na jaki serwer czekacie... Dokładnie chodzi o to czy PvP/Exp, Easy/Medium/Hard

 

Temat może się przydać tym co tworzą serwery :]

Opublikowano

Ja z poczatku czekalem na Troje, ale zawiodlem sie wiec juz tam nie wroce, w tym momencie czekam na TilianMt2 ;)

Mysle ze start bedzie udany.

sebekmpc.png

xFire:

peppa1997.gif<- Click

Jezeli chcesz mi podziekowac, daj mi lajka.

Opublikowano

Jest już taki temat. ;/

Może i jest co nie...? Ale ostatnio przez miesiąc NIE WYSTARTOWAŁ żaden ciekawy serwer więc trzeba dawać jakieś propozycje

x


Opublikowano

Osobiscie chcialbym zagrac na jakims zajebistym hardzie/vh ale mało kto na nich chce grać, bo większość uważa ze jak juz grać na hardzie to na PL, co moim zdaniem jest głupie bo PL to teraz jeden wielki zjebany priv tylko i wylacznie pod IS. Jezeli wyszłoby cos pokroju metin2.sg to by było coś, ale narazie czekam na Tilianmt2 :)

5.jpg
Opublikowano

Ja to samo co HammerMT2 ale na start 1 lvl.

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Osobiscie chcialbym zagrac na jakims zajebistym hardzie/vh ale mało kto na nich chce grać, bo większość uważa ze jak juz grać na hardzie to na PL, co moim zdaniem jest głupie bo PL to teraz jeden wielki zjebany priv tylko i wylacznie pod IS. Jezeli wyszłoby cos pokroju metin2.sg to by było coś, ale narazie czekam na Tilianmt2 :)

Tilian to serwer naładowany nowymi broniami i zbrojami a po co ? Syrek->Śmiercio starczy, ich questy można streścić w jeden dzień a mapy ? 2 nowe starczą ;)

1331843419-U556141.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...